• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

Ödüller Uygulaması

erenyilmaztr

Yazar Üye
Üye
Mesajlar
94
Puanları
50
Cihaz
RX17 Neo
Google tarafından oluşturulan Google Ödüller Uygulaması ile, pazar araştırmacıları tarafından yürütülen anketler alırsınız. Konum üzerinden çalıştığı için, ziyaret ettiğiniz yerleri zaman zaman anket olarak size sunarak kredi kazanmanızı sağlıyor. Bu kredileri play store üzerinden harcama yapabilirsiniz.

Screenshot_2019-12-09-18-37-19-68.png

Kurulum işlemi sırasında, Google Play kredilerini doğrudan hesabınıza işleyebilmemiz için Google ödeme profilinizi ilişkilendirmeniz istenir. İlk demografik soru grubunu yanıtlayıp anket eğiticisini tamamladıktan sonra, ilk ödemeli anketinizle ilgili bildirim alırsınız. Anketi yanıtladıktan sonra Google ödeme profilinize işlenecek kredi tutarının onaylandığı bir onay sayfası görürsünüz. Kredinizi mobil cihazınızın ana ekranında Google Play kredinizi harcayın öğesine dokunarak veya doğrudan Google Play Store'dan yaptığınız alışverişlerde kullanabilirsiniz.

ÖNEMLİ: Kredilerin hesabınıza sorunsuz bir şekilde aktarılabilmesi için Ödüllü Anketler Uygulaması ve Google ödeme profilinizde kullandığınız oturum açma bilgileriyle Google Play'de oturum açtığınızdan emin olun.
 
Reklam
Üst