Yardım Official stock rom flashlarsam garanti bozulur mu?

benj61

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Merhabalar. Hepinizin bildiği sorunlu telefon Reno 4lite sahibiyim ben de. İlk aldığım halı gibi olması için opponun resmi stock romunu flaşlarsam garanti kapsamı dışında kalır mı telefonum ? Ben sorun olacağın sanmıyorum ama net bilen birisi varsa cevaplarsa çok sevinirim.

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Merhabalar. Hepinizin bildiği sorunlu telefon Reno 4lite sahibiyim ben de. İlk aldığım halı gibi olması için opponun resmi stock romunu flaşlarsam garanti kapsamı dışında kalır mı telefonum ? Ben sorun olacağın sanmıyorum ama net bilen birisi varsa cevaplarsa çok sevinirim.
Merhaba

Oppo telefonlarda eski yazılıma dönüş yapılamıyor.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Maalesef geri dönüş yapamazsınız ayrıca bunun için bootloader kilidini şifresini bilmeniz gerekiyor bunuda oppo paylaşmıyor.
Bundan dolayı bu işlem yapılamaz.

Upvote 0

benj61

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Maalesef geri dönüş yapamazsınız ayrıca bunun için bootloader kilidini şifresini bilmeniz gerekiyor bunuda oppo paylaşmıyor.
Bundan dolayı bu işlem yapılamaz.
Yani çoğu cihazın var 4 serisinin bile 4 lite ın stock rom flaş dosyası yok. Opponun resmi sitesi de dahil her yere baktım. Ne lanet telefona çattım ya. Acaba garantiye yollasam onlar yapabilir mi bu işlemi?

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Yani çoğu cihazın var 4 serisinin bile 4 lite ın stock rom flaş dosyası yok. Opponun resmi sitesi de dahil her yere baktım. Ne lanet telefona çattım ya. Acaba garantiye yollasam onlar yapabilir mi bu işlemi?
Geri dönüş olmadığı için sanmıyorum yapacaklarını.

Upvote 0

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Resmi siteden flashlamayı yaptıysanız sanmam garanti dışı kalacağını.
Müşteri hizmetlerini arayıp sorabilirsiniz.

Upvote 0