• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Oneplus 3 Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Dünya piyasasında popülerliğini artıran marka, Oneplus 3 özellikleri ile de ilgileri üzerine toplamayı başarmış durumda. Cihaz 6 GB Ram ‘e 64 GB dâhili hafızaya sahip. Batarya ise uzun kullanımları garantilemek amacı ile 3.000 mAh olarak seçilmiş. Bunun yanı sıra kamera özellikleri de Oneplus 3 fiyatına göre oldukça iyi. Telefonun ön kamarası 8 MP çözünürlükte. Parmak izi okuyucusu olan telefonun arka kamerası ise 16 MP. Ayrıca fotoğraf çekimlerinde LED Flash ve otomatik yüz tanıma gibi ekstra özellikler de mevcut. Çift SIM kart ile çalışabilme artısı da olan cep telefonunda çerçeve malzemesi plastikken kapak malzemesi alüminyum olarak tercih edilmiş.
 
 
Reklam
Üst