• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Oneplus 3T Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Siyah, altın ve gri renkleri ile satışa sunulan Oneplus 3T özelliklerine göre oldukça iyi bir fiyata sahip. Üstelik cihaz farklı alternatiflerle üretildiğinden ötürü tüketiciye seçim şansı da sunuyor. Tercih eden kullanıcılar 64 GB tercih edenler ise 128 GB olan dâhili hafızadaki telefonu satın alabiliyor. Cihazlardaki Ram ise 6 GB boyutunda. Telefonda önce 8 MP arkada 16 MP olmak üzere toplamda iki farklı kamera yer alıyor. Kameralardaki sensörlerin kaliteli materyallerden seçilmiş olması görüntü kalitesini maksimize ediyor. Oneplus 3T fiyatı ise ülkemizde kur ve vergi durumlarına göre değişim göstermekle birlikte çıkış zamanında 440 € civarında belirlenmiş durumda.
 
Reklam
Üst