• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Oneplus 5 Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Çift SIM kart desteği sağlayan Oneplus 5 özellikleri sayesinde bu imkânı veren en iyi cihazlardan biri olarak kabul ediliyor. Cihazın dâhili hafızasının 128 GB olması da kullanımlardaki hafıza sorunlarını ortadan kaldırıyor. Üstelik 8 GB Ram sayesinde hız da garanti altına alınmış durumda. Hızlı şarj olabilen ce 3.300 mAh batarya sayesinde uzun süre kullanılabilen cihazda siyah ve gri renk alternatifleri mevcut. Telefonun çerçeve ve kapak malzemelerinde ise alüminyum tercih edilmiş. Ön kamera 16 MP, arkadaki kameralar ise 16 MP ve 20 MP çözünürlüklerinde. Üstelik içerdiği avantajlar ve üst segment özelliklerine göre Oneplus 5 fiyatı 500 € ortalamasına sahip.
 
Reklam
Üst