• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Oneplus 5T Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Oneplus 5T özellikleri hızlı şarj desteği bulundurması ile başlamaktadır. Cihazın ekran türünün IPS LED olması da ilgi uyandırmasına neden olan farklarından biri. Üstelik ekran gövde oranının %80 civarlarında olduğu biliniyor. Bu da geniş ekranda bir cihaz satın alınması anlamı taşıyor. Üretimi siyah renk ile tamamlanmış olan cihazın Ram özellikleri de ilgi çekici. 8 GB Ram ve 128 GB dâhili hafızası hızlı kullanımlar için tasarlanmış. Bunların yanı sıra 20 ve 16 MP çözünürlüklere sahip arka kameralar iyi bir fotoğraf ve video deneyimi kazanılmasını sağlıyor. Oneplus 5T fiyatı ile piyasa durumlarına göre değişim göstermekle birlikte 500 € olarak açıklanmış.
 
Reklam
Üst