• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

MOD Oneplus'da akıllı kenar çubuğu aktif etme

Hamitcoban55

Aktif Üye
Aktif Üye
Mesajlar
102
Çözümler
3
Puanları
150
Cihaz
OnePlus
Merhabalar.
Eski cihazım oppo reno 2z idi o telefona android 11 güncellemesi ile akıllı kenar çubuğu daha da gelişti örneğin istediğiniz uygulamayı ekranı kaplamadan veya bölünmüş erkan yapmadan açabiliyordum veya ekran çevirisi özelliği müthişdi ve çok sık kullanırdım. Oneplus'a geçtiğimde böyle bir özelliğin olmadığını fark ettim en başta. İlerleyen günlerde oxygenos'u pek beğenmedim coloros'dan sonra çok sade geldi ve bazı özellikleri coloros'dan geride idi, daha sonra bu telefonun çin sürümü olanlara coloros 12 yüklenebildiğini öğrendim yükledim ancak Türkçe dil desteği yoktu bi şekilde oxygenos 12 ye geri döndüm ve şuan oxygenos 12.1-android 12 yüklü. Lafı uzattım biliyorum ancak olayı baştan anlatma gereği gördüm.
En son format attıktan sonra telefona pubg oynarken oyun içinde iken wp dan mesaj geldi ve serbest pencerede aç felan diye bildirim geldi açtım ve akıllı kenar çubuğu öğretici ekranı geldi çok mutlu oldum sonunda oxygenos da da varmış dedim ama ne yazık ki öğretici ekranı kapattıktan sonra hiçbir şekilde akıllı kenar çubuğu ile ilgili birşey göremedim ayarlarda olsun sistem uygulamalarında olsun. apkmirror üzerinden harici olarak indirdim ama nafile hiçbir şekilde aktif edemiyorum bu özelliği. Gizli saklı bir yerlerde duruyor. Anlayan bilen arkadaşlar varsa nasıl aktif edebiliriz.
 
Reklam
Üst