Tartışma Önerileriniz ve Şikayetleriniz.

meliksahserefli

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz ki forumumuzda saygı çerçevesi içerisinde sohbet edebilmek için, tartışmak için ve birbirimize yardımcı olmamız adına forum ekibimiz mevcut.

Forum şuan olabildiğince aktif durumda bundan herkes memnun biz de size yardımcı olmak adına sürekli şekilde konuları okuyup olmaması gereken şeylere müdahale ediyoruz.

Sizin forum ekibine ne gibi önerileriniz var?
Örnek olarak "şunu şunu şöyle yapsanız daha iyi olur" dediğiniz şeyleri merak ediyorum ayriyeten şikayetçi olduğunuz durumları özellikle forum ekibinden kaynaklanıyorsa isim vermeden belirtebilirsiniz hiçbir şekilde "mimlenme" mevzusu olmaz,olamaz kendim takip edeceğim.

Önerilerinizin forum kurallarını aşmamasına dikkat ettiğiniz sürece bu konu altında bütün yorumlarınızı okuyacağım.

Seviliyorsunuz :)

fırtına

Yeşilin, maviyle karıştığı yerdenim.
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Uzun zamandır yazacaktım fırsat olmadı.
Bir yerde yazı yazdıktan sonra forum üyelerimiz bir beğenme yapınca maalesef o yazıya gidemiyoruz bildirimden. Alıntılama olunca o konuya direk gidiyor. Ama beğenme olunca maalesef üstüne tıklanmıyor. Benim şahsi düşüncem, bu beğenme bildirim yazısınında üstüne tıklandığında o yazıya gitmesi. Aynı alıntılamada ki gibi.

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Uzun zamandır yazacaktım fırsat olmadı.
Bir yerde yazı yazdıktan sonra forum üyelerimiz bir beğenme yapınca maalesef o yazıya gidemiyoruz bildirimden. Alıntılama olunca o konuya direk gidiyor. Ama beğenme olunca maalesef üstüne tıklanmıyor. Benim şahsi düşüncem, bu beğenme bildirim yazısınında üstüne tıklandığında o yazıya gitmesi. Aynı alıntılamada ki gibi.
Bu aslında daha önceden çalışan bir şey ama bakım yaptığımız sırada gözden kaçmış. İlgilendim, halloldu.

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Forum ile alakası yok gibi biraz ama. Discord sunucusu açılırsa güzel olabilir :)

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Forum ile alakası yok gibi biraz ama. Discord sunucusu açılırsa güzel olabilir :)
Forumu niye başka platforma taşıyalım, sonra orada iş çığrından çıkıp herkes orada tartışmaya başlayacak sorunları. O zaman forumun ne anlamı var? Şimdilik hayır o yüzden ancak ileride düşünebiliriz.

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Kullanılan avatar görsellerinin biçiminde GIF'lere izin verilebilir, forum sunucusunu da göz önüne alarak...​

Homeros

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Forum içinde küçük bir chat alanı güzel olurdu bence. Hem çözülebilecek küçük sorunlar direkt oradan çözülür ve bir daha konu açılarak konu kirliliği olması önlenir hem de sohbet muhabbet olur diye düşünüyorum.

Patiayak

Forum Tutsağı
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
@melikosmanfb - Söylediğim gibi sunucu durumu göz önüne alınarak düşünülebilir, çok da elzem değil açıkçası.