Çözüldü Önyüklü gelen uygulamalar.

apocan35

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 5
Arkadaşlar ön yüklü gelen uygulamaları kaldırmanın bir yolu varmı Netflix o relax Chrome tarzı uygulamalar kullanmak istemiyorum kaldıramıyorum yolunu bilen lütfen yardımcı olabilirmi. Minimal adb diye bi program varmış telefonun pc ye bağlayıp siliyomussun ama oppoda yapılabilirmi ??

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Arkadaşlar ön yüklü gelen uygulamaları kaldırmanın bir yolu varmı Netflix o relax Chrome tarzı uygulamalar kullanmak istemiyorum kaldıramıyorum yolunu bilen lütfen yardımcı olabilirmi. Minimal adb diye bi program varmış telefonun pc ye bağlayıp siliyomussun ama oppoda yapılabilirmi ??
Merhaba

O Relax kaldırılabiliyor fakat Chrome, Netflix'i kaldıramazsınız.
Bahsettiğiniz uygulama ise telefonu rootlayıp öyle siliyor olabilir. İyice araştırmalısınız. Root atmak garanti dışı bırakır bilginiz olsun. Atmanızı da tavsiye etmem.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba

O Relax kaldırılabiliyor fakat Chrome, Netflix'i kaldıramazsınız.
Bahsettiğiniz uygulama ise telefonu rootlayıp öyle siliyor olabilir. İyice araştırmalısınız. Root atmak garanti dışı bırakır bilginiz olsun. Atmanızı da tavsiye etmem.
Merhabalar;

Chrome için arka planda çalışmasını engelleyin ön belleği ve verilerini siliniz durdurmaya zorlayınız ana ekrandan da gizleme yoluyla kaldırın ve asla günceleleme yapmayın play store den, bu şekilde kurtulmuş olursunuz kısa çözüm olarak.
Roıt atamazsınız bootloader kilidi açmanız gerekir buda mümkün değil maalesef.

Upvote 0
Çözüm

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 5 Lite
Merhabalar;

Chrome için arka planda çalışmasını engelleyin ön belleği ve verilerini siliniz durdurmaya zorlayınız ana ekrandan da gizleme yoluyla kaldırın ve asla günceleleme yapmayın play store den, bu şekilde kurtulmuş olursunuz kısa çözüm olarak.
Roıt atamazsınız bootloader kilidi açmanız gerekir buda mümkün değil maalesef.
Mrb. Ana ekrandan gizleme nasıl yapılır bulamadım da. Teşekkürler

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Mrb. Ana ekrandan gizleme nasıl yapılır bulamadım da. Teşekkürler
Ayarlar> gizlilik> uygulamaları gizle buradan gizleyenilirsiniz istediğiniz uygulamayı sizden ana ekranda kullanmanız için #dört haneli şifre # belirlemenizi isteyecek .istediğiniz ansa arama yerinden # şifre# girip ekrandan gizlediklerinize ulaşabilirsiniz.

Upvote 0