Yardım OPO RENO 4 LİTE

Soner.67

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
acil destek Oppo Reno 4 Lite şarja takınca kasıyor şarjda kullanmamama rağmen son gelen güncelleme ile birlikte teleofn resmen çöp oldu

benj61

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Her güncelleme daha da çöpleştiriyor telefonu zaten. Hiç hard reset atmayı denediniz mi ? Belki faydası olur bence deneyin.

Upvote 0

benj61

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Lütfen arayıp söyleyin müşteri hizmetlerine. Hard reset de işe yaramıyorsa başka ne çare olur bilemiyorum.

Upvote 0

benj61

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
OPPO pişmanlıktır. Bir daha almam aldırmam. Lanet olsun aldığım güne. Sanki para babasıyız yeni model öneriyorlar. Bunların ülke ekonomisinden haberleri yok herhalde. Para kolay mı kazanılıyor. Paramızı çöpe attık gitti vallahi billahi. Böyle rezalet böyle işbilmezlik!

Upvote 0

Soner.67

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
OPPO pişmanlıktır. Bir daha almam aldırmam. Lanet olsun aldığım güne. Sanki para babasıyız yeni model öneriyorlar. Bunların ülke ekonomisinden haberleri yok herhalde. Para kolay mı kazanılıyor. Paramızı çöpe attık gitti vallahi billahi. Böyle rezalet böyle işbilmezlik!
aynen kardeşim iPhone almadığıma bin bişmanım yanıyor bu telelfon çöp oldu bildiğin

Upvote 0

İsooo

Forum Asistanı
Asistan
Cihaz
Reno 4 Lite
Her güncelleme daha da çöpleştiriyor telefonu zaten. Hiç hard reset atmayı denediniz mi ? Belki faydası olur bence deneyin.
Ben HARD RESET ATTIM telefona üstüne C.30 pil optimizasyon güncellemesi telefon yemin ederim kendine geldi aldığım ekran süresi de böyle gece 3 de şarjdan bir çıkardım eversi gün geceye kadar birdaha takmadım hayatımda ikinci kez böyle bir süre aldım işi çözdüm.
Mesajlar birleştirildi:

Ben HARD RESET ATTIM telefona üstüne C.30 pil optimizasyon güncellemesi telefon yemin ederim kendine geldi aldığım ekran süresi de böyle gece 3 de şarjdan bir çıkardım eversi gün geceye kadar birdaha takmadım hayatımda ikinci kez böyle bir süre aldım işi çözdüm.

Upvote 0