• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Oppo A1 Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Oppo A1 özellikleri arasında öne çıkanlar, cihazın satış oranlarını yakından etkiliyor. 5.5 inç ekran boyutu bulunduran cihaz 4 GB RAM ile beraber geliyor. Cihazın SD Kart olmaksızın dâhili hafızası ise 64 GB. Uzun kullanımlar için 3.180 mAh batarya tercih edilmesi de A1 özelliklerinden. Odağı geniş ve 13 MP çözünürlükteki arka kameraya 8 MP bir ön kamera eşlik ediyor. Ayrıca renklerle arası iyi olan kullanıcılar kırmızı, mavi ya da beyaz alternatifler üzerinden cihazı satın alabiliyor. Satın alımlarında belirlenmiş olan Oppo A1 fiyatı 210 € olması sayesinde bütçelere de zarar vermiyor. Üstelik cihazda fotoğraf ve video düzenleyicisi de bulunuyor.
 
Reklam
Üst