• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

OPPO A5 2020 Teknik Servis ve Referans Fiyatları

erenyilmaztr

Yazar Üye
Üye
Mesajlar
94
Puanları
50
Cihaz
RX17 Neo
Oppo A5 2020 cihaz kullanıcıların, garanti koşullarına uygun olmayan ürün ve arızalar için, işçilik ve yedek parça konularında ücretli servis verileceğini unutmamak gerekiyor. Aşağıda yedek parça, referans fiyatları ve dikkate almamız gerekenleri bir arada topladım.

Ekran Alıntısı.PNG

Lütfen Dikkate Alınız

1.Yukarıda listelenen tutarlar, yedek parçalar için tavsiye edilen fiyatlar olup işçilik hariçtir. Gerçek onarım tutarı, yetkili servislerde yapılacak teşhis sonucunda değişebilir ve ayrıca servislere başvurmadan önce stok uygunluğunun kendilerine danışılması tavsiye edilmektedir. Fiyatlar bazı durumlarda renklere görede farklılık gösterebilmektedir.

2. Garanti koşullarına uygun nitelikteki Ürün ve arızalar için, işçilik ve yedek parça konularında ücretsiz servis verilmektedir.

3. Garanti koşullarına uygun olmayan Ürün ve arızalar için, işçilik ve yedek parça konularında ücretli servis verilmektedir.

4. Yukarıda listelenen tüm fiyatlar TL olup, KDV dahil, işçilik masrafı hariçtir. Diğer parçalar için OPPO Yetkili Teknik Servislerine danışabilirsiniz.

5. Bazı sahte ve yan sanayi yedek parçalarla aksesuarlar uygun şekilde tasarlanmayabilir ve bu sebeple güvenlik sorunlarına yol açabilir.​

Not: OPPO sitesinden farklı model cihazlara, teknik servis ve referans fiyatlarına bakabilirsiniz. Unutmayın ki garanti dışı durumlarda göstermekte olduğumuz referans fiyatları ve durumlar uygulanmaktadır. Aldığımız ürünün yedek parça fiyatları bazen telefondan daha pahalı olabiliyor. Bu durumla karşılaşmamak için kullanmakta olduğumuz cihazlara iyi bakmamız ve çok dikkatli olmamız gerekiyor. Cihazlarınızı sorunsuz ve masrafsız kullanmanız dileğiyle. Herkese iyi forumlar.
 
Reklam
Üst