Oppo A5 2020 Yazılım Güncellemesi Nasıl Yapılır En Güncel Sürüm (Son Sürüm: 24/06/2020)

Vuslat

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Oppo A5 2020 telefonunuz için en güncel yazılım güncellemesini buradan takip edebilirsiniz. A5 2020 Güncelleme nasıl yapılır detaylı anlatıma aşağıdan erişebilirsiniz.

Şu andaki en güncel sürümü aşağıdan indirerek telefonunuza kurabilirsiniz.

Yazılım güncellemesini yapmak için adımlar:
1- Yukarıdaki en güncel sürüm yazılımı telefonunuza indirin(Wi-Fi ile indirmeniz tavsiye edilir).
2- Telefonunuzun mutlaka bir yedeğini alın.
3- Telefonunuzu şarja bağlamanız tavsiye edilir, eğer bağlamıyorsanız şarjınızın %40'tan daha fazla olduğundan emin olun.
4- En güncel sürümü indirdikten sonra Ayarlar'dan Sistem Güncellemelerine gidin.
5- Telefonunuz otomatik olarak yeniden başlatılacak ve güncelleme işlemi başlayacaktır. Güncelleme 5-25 dakika arası sürebilir.
6- Konu altına yorum yazmayı unutmayın!

Oppo A5 2020 En Güncel Sürüm bilgileri:
Sürüm Numarası: CPH1931EX_11_A.52
Boyut: 2,9 GB
Güncelleme Tarihi: 24/06/2020

İndirme linki:
Oppo A5 2020 ekran kilidini unuttum . Reset atıyorum eski şifreyi istiyor. Başka telefondan mail edresine gidiyorum . Telefonu bulmuyor. Başka ne yapabilirim yardımcı olur musunuz.stock rom yükleme flashlama gibi şeyler ile yapılabileceğini öğrendim internetten bu doğru mu . Ve doğruysa nasıl yapabilirim nurdan yardımcı olur musunuz?

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Oppo A5 2020 ekran kilidini unuttum . Reset atıyorum eski şifreyi istiyor. Başka telefondan mail edresine gidiyorum . Telefonu bulmuyor. Başka ne yapabilirim yardımcı olur musunuz.stock rom yükleme flashlama gibi şeyler ile yapılabileceğini öğrendim internetten bu doğru mu . Ve doğruysa nasıl yapabilirim nurdan yardımcı olur musunuz?
Servise götürmekten başka çareniz yok maalesef. İlk önce müşteri hizmetleri arayınız.08504336776

Vuslat

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Servise götürmekten başka çareniz yok maalesef. İlk önce müşteri hizmetleri arayınız.08504336776
Anladimda internetten biraz araştırdım stock rom yükleme flashlama gibi işlemlerle fabrika ayarlarına getiriliyor diye okudum.
Mesajlar birleştirildi:

Anladimda internetten biraz araştırdım stock rom yükleme flashlama gibi işlemlerle fabrika ayarlarına getiriliyor diye okudum.
Siz forumun yöneticisi misiniz
Mesajlar birleştirildi:

Pardon yetkiliymissiniz

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:

Pardon yetkiliymissiniz
Evet
Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:

Pardon yetkiliymissiniz
Merhaba değerli OPPO kullanıcıları. Makalemizde OPPO Stock ROM nasıl kurulur ve OPPO Custom ROM nasıl kurulur gibi soruların anlatımını yapacağız.

Anlatıma geçmeden önce bu tip işlemler telefonunuz için risk taşımaktadır. Bu sebeple yapacağınız işlemlerden doğacak tüm problemlerden siz sorumlusunuz. Oppo Forum veya ben sorumluluk kabul etmemektedir.

OPPO ROM nasıl atılır
  1. Öncelikle telefonumuzu çok iyi bir şekilde YEDEKLİYORUZ.
  2. Şu konuda arkadaşımızın anlattığı şekilde telefonumuzu rootluyoruz. Konu: https://www.oppoturkiye.org/konu-oppo-neo-5-root-atma-nasil-root-atilir-pc-olmadan.html
  3. Root işleminden sonra cihazımıza uygun ROM / Firmware dosyasını forumdaki bölümden indiriyoruz. Custom: https://www.oppoturkiye.org/forum-oppo-custom-rom & Stock: https://www.oppoturkiye.org/forum-oppo-resmi-stock-rom
  4. İndirdiğimiz zip dosyasını telefonumuzun SD Kartına atıyoruz. SD Kart olmasının sebebi birazdan telefonu sıfırlayacağımızdan dosyaların kaybolmasından dolayıdır.
  5. Tüm bu işlemlerden sonra telefonumuzu kapatıyoruz ve açarken Recovery modunda açıyoruz(ses kısma ve güç tuşuna aynı anda basarak)
  6. Karşımıza gelen ekranda ses açma/kısma düğmeleriyle hareket ederek Wipe data/factory reset kısmına giriyoruz ve işlemi başlatıyoruz.
  7. Bu işlem tamamlandıktan sonra install zip from sdcard seçeneğine giderek SD kartımıza yüklediğimiz .zip yani Firmware dosyamızı seçiyoruz.
  8. Tüm bu işlemler tamamlandığında artık ROM kurdunuz demektir! Tebrikler!
Tüm adımları dikkatlice yapınız ve işlemlere başlamadan önce mutlaka yedek alınız.
İstiyorsanız yapın ama sorumluluk size aittir biz bunu tavsip etmiyoruz, telefonunuzun garantisi bitince yapılnası uygun , çünkü garanti devam ederken yaparsanız garantiden çıkar ve olabilecek olumsuzluklardan etkilenirsiniz. Tercih sizin
Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:

Pardon yetkiliymissiniz

İlk sayfayı inceleyiniz

Son düzenleme: