Oppo A52 satın aldım ve ...

kurtkuzu

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A52
Öncelikle herkese hayırlı geceler ve iyi forumlar başlıkta belirttiğim gibi Oppo A52 aldım ve aranıza yeni katıldım ilk defa Oppo cihaz kullanıcam yapılması gerekenler nedir yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Not : Standart kullanıcıyım root rom bunlara bakmıyorum

• Beğen
Tepkiler: asK

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Öncelikle hayırlı olsun ve aramıza hoş geldiniz, şeref verdiniz. A serisi içerisinde güzel modellerden birini almışsınız ancak bana kalsa A72 modelini tavsiye ederdim :)

Ben size A serisi hakkında kısa bir bilgi vermek isterim:
A serisi, Oppo’nun diğer kendi modellerine göre daha uygun fiyatlı serisidir. Reno serisi orta, Find serisi amiral gemisidir. Bu sebeple dikkat etmeniz gereken hususlar Fiyat/Performans unsurları olmalıdır. Bu serilerde yapılması gerekenler var mı, kullanan arkadaşlar mutlaka yazacaktır.

Benim size naçizane tavsiyem cihazınıza gözünüz gibi bakmanız ve sağlıklı günlerde kullanmanızdır :)

kurtkuzu

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A52
Öncelikle hayırlı olsun ve aramıza hoş geldiniz, şeref verdiniz. A serisi içerisinde güzel modellerden birini almışsınız ancak bana kalsa A72 modelini tavsiye ederdim :)

Ben size A serisi hakkında kısa bir bilgi vermek isterim:
A serisi, Oppo’nun diğer kendi modellerine göre daha uygun fiyatlı serisidir. Reno serisi orta, Find serisi amiral gemisidir. Bu sebeple dikkat etmeniz gereken hususlar Fiyat/Performans unsurları olmalıdır. Bu serilerde yapılması gerekenler var mı, kullanan arkadaşlar mutlaka yazacaktır.

Benim size naçizane tavsiyem cihazınıza gözünüz gibi bakmanız ve sağlıklı günlerde kullanmanızdır :)
Öncelikle ilginizden dolayı teşekkür ederim cihazı hat üzerinden aldım A52 bana uygun olan modeldi kısmet olursa uzun vadeli kullanıcam inşallah utandırmaz

• Beğen
Tepkiler: asK