Çözüldü Oppo a54 -arama ekranı- mesajlar- arama ekranı

Sinanklc

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Oppo a54 -arama ekranı- mesajlar- arama ekranı gibi Kendi uygulamalarını neden kullanamıyoruz a74 kullanıyor mesela.
Neden biz zorla bize Google telefon - mesaj-kişiler - arama ekranı kullanıyoruz

Mergen

Üyecik
Üye
Cihaz
Diğer
Merhaba yanlışınız var. Bende A54 kullanıyorum ve arama ekranı ve mesajlar uygulaması opponun kendi uygulaması. Dediğiniz gibi Google'ın değil. Play store gir kontrol et

Upvote 0

Sinanklc

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Kontrol etmediğim yer kalmadı maalesef.Benim cihaz yurtdışı daha kaydı yapılmamış artı bİrde çift hat acaba nedeni bu mu ? veya cihaza rot mu atılmış ( Nasıl anlarız) birde Google arama mesajlarda beta kullanıcısıyım Nedeni bu olabilirmi ..
İyi sabahlar ..

Upvote 0

Mergen

Üyecik
Üye
Cihaz
Diğer
Bende ki Türkiye cihazı ve Play store girdiğim de Google aramalar Google mesajlar yüklü görünmüyor. Buna istinaden yorum yaptım. Sizde ki cihaz yurt dışı olduğu için olabilir. Cihaza root atıldı diye şüphen varsa en basitinden uygulamalar içerisinde süper su diye bir uygulama olması lazım. Artı yazılım güncelleme menüsünden ColorOS olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Bildiğim kadarıyla A54 için hali hazırda custom rom yok.

Upvote 0

Mcht6198

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Kontrol etmediğim yer kalmadı maalesef.Benim cihaz yurtdışı daha kaydı yapılmamış artı bİrde çift hat acaba nedeni bu mu ? veya cihaza rot mu atılmış ( Nasıl anlarız) birde Google arama mesajlarda beta kullanıcısıyım Nedeni bu olabilirmi ..
İyi sabahlar ..
Sizin cihaz yurtdışı olduğu için öyle global sürümlü cihaz olsaydı opponun kendi mesajlaşma ve arama uygulaması yüklü olurdu

Upvote 0

Sinanklc

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
İlginiz çok teşekkür ederim. Cihazı aldığım gün iki yazılım güncellemesi geldi biri zaten Coloros 11. onun için hayret ediyorum ya son sürüm geldiği halde halen Google hizmetlerini kullanıyorum.
Mesajlar birleştirildi:

Sizin cihaz yurtdışı olduğu için öyle global sürümlü cihaz olsaydı opponun kendi mesajlaşma ve arama uygulaması yüklü olurdu
Eyvallah sağolasın. Peki çözüm yok demi

Upvote 0

Mergen

Üyecik
Üye
Cihaz
Diğer
İlginiz çok teşekkür ederim. Cihazı aldığım gün iki yazılım güncellemesi geldi biri zaten Coloros 11. onun için hayret ediyorum ya son sürüm geldiği halde halen Google hizmetlerini kullanıyorum.
Mesajlar birleştirildi:

Eyvallah sağolasın. Peki çözüm yok demi

Verdiğim linkte Oppo yazılımları bulunuyor. Buradan indirip kullanabilirsiniz.

Upvote 0

Sinanklc

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020

Verdiğim linkte Oppo yazılımları bulunuyor. Buradan indirip kullanabilirsiniz.
Maalesef indirip kuruyorym bu mevcut uygulama yüklen medi hatası veriyor
Mesajlar birleştirildi:

Bende ki Türkiye cihazı ve Play store girdiğim de Google aramalar Google mesajlar yüklü görünmüyor. Buna istinaden yorum yaptım. Sizde ki cihaz yurt dışı olduğu için olabilir. Cihaza root atıldı diye şüphen varsa en basitinden uygulamalar içerisinde süper su diye bir uygulama olması lazım. Artı yazılım güncelleme menüsünden ColorOS olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Bildiğim kadarıyla A54 için hali hazırda custom rom yok.
. Ekran görüntüsü atamadım süper su dediginiz programı indirdim resimdeki hatayı verdi bende anlamadım

Son düzenleme:
Upvote 0

Sinanklc

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Bende ki Türkiye cihazı ve Play store girdiğim de Google aramalar Google mesajlar yüklü görünmüyor. Buna istinaden yorum yaptım. Sizde ki cihaz yurt dışı olduğu için olabilir. Cihaza root atıldı diye şüphen varsa en basitinden uygulamalar içerisinde süper su diye bir uygulama olması lazım. Artı yazılım güncelleme menüsünden ColorOS olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Bildiğim kadarıyla A54 için hali hazırda custom ro
Check execute su: NO

Check existing su file : null

NOT ROOTED!
Süper su dediğiniz programda yazan . Ben anlamadım şimdi bu cihaz root lumu

Upvote 0

Mergen

Üyecik
Üye
Cihaz
Diğer
Super su root işleminden sonra gelen bir yazılım. Sizde yok ise telefonunuz root değildir demek istedim ki zaten hatada belli no root demiş. Uygulama konusunda da verdiğim link ise yaramadı ise üzgünüm

Upvote 0