Yardım OPPO A74 Coloros 12 ne zaman gelic k

Certel

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Diğer
Ağustos Eylül gibi planlanıyormuş. Kesin tarih maalesef yok. Oppo Türkiye böyle bilgi veriyor

Upvote 0

Certel

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Diğer
Oppo iyi güzel bir telefon fakat şu güncelleme işlerini daha hızlı bir şekilde halletmesi lazım
Artık oppo kullanmıyorum. Bu gün gittim Samsung aldım. Artık opponun ülkeye bakış açısını değiştirmesi gerekiyor. Her alt segment bizim ülkemizde pazarlayıp üst segmenti getirmeyen güncelleme desteğini en son veren şirket. Oppo bazı cihazlarını benim ülkemde üretip benim vatandaşımla iş yapıyor. Ürettiği cihaza güncelleme vermiyor.

Upvote 0

MustafaFBmoon

Profesör
Aktif Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Artık oppo kullanmıyorum. Bu gün gittim Samsung aldım. Artık opponun ülkeye bakış açısını değiştirmesi gerekiyor. Her alt segment bizim ülkemizde pazarlayıp üst segmenti getirmeyen güncelleme desteğini en son veren şirket. Oppo bazı cihazlarını benim ülkemde üretip benim vatandaşımla iş yapıyor. Ürettiği cihaza güncelleme vermiyor.
Yeni telefonunuz hayırlı olsun sayın @Certel güle güle kullanınız.Aynı düşüncelerden dolayı ben de 1 ay önce Xiaomi Redmi Note 10 Pro modeline geçtim.Çok memnunum.Siz de memnun kalırsınız inşallah.Samsung'un hangi modelini tercih ettiniz?İyi forumlar dilerim.

Upvote 0

Certel

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Diğer
Yeni telefonunuz hayırlı olsun sayın @Certel güle güle kullanınız.Aynı düşüncelerden dolayı ben de 1 ay önce Xiaomi Redmi Note 10 Pro modeline geçtim.Çok memnunum.Siz de memnun kalırsınız inşallah.Samsung'un hangi modelini tercih ettiniz?İyi forumlar dileri

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. S21 5g modelini tercih ettim. Hem çift sim hemde e-sim desteklenmesinden dolayı. En azından amiral gemisi denen bir modelini. Genel olarak memnunum. Şarj konusunda oppo daha iyiydi ama. Sadece şarj konusunda iyi. Başka hiçbir konuda iyi değil.

Upvote 0