Yardım Oppo A74 Güncelleme Alamıyor

Enes Batın

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
A74
Arkadaşlar Oppo A74 kullanıyorum ve uzun süredir güncelleme alamıyorum. Coloros sürümü 12, 13 gelicek diyolardı ama hala gelmedi neden gelmiyor bir bilginiz varmı?

Arda E.Aydn

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bu senenin ilk yarısında dağıtıma çıkartacaklar diye biliyorum (yanlışım olabilir), bizim ülkede bu durum ayrı bir zahmetli olduğu için biraz daha beklemekte fayda var.

Upvote 0

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Uzman Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Nedir bu sizdeki güncelleme merakı oppo reno 5 lite kullanıyorum android 11 le kutudan çıktı 12 sürümünü aldı 13 ü de alacaktır ama ben hâlâ 11 sürümünü kullanıyorum güncelleme yapmadım ve mecbur bırakılana (sistem izin verdiği müddetçe) kadar gittiği yere kadar 11 sürümünü kullanacağım güncellesem ne olur güncellemesem ne olur telefonum yağ gibi akıyor ne kasma ne donma ne şarj unutmayın her güncelleme farklı sorunları beraberinde getirir

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-01-31-18-06-21-17_fc704e6b13c4fb26bf5e411f75da84f2.jpg
    Screenshot_2023-01-31-18-06-21-17_fc704e6b13c4fb26bf5e411f75da84f2.jpg
    187 KB · Görüntüleme: 27
  • Screenshot_2023-01-31-18-05-42-45_341863684efb323a7ec188c6aa7460f3.jpg
    Screenshot_2023-01-31-18-05-42-45_341863684efb323a7ec188c6aa7460f3.jpg
    200.9 KB · Görüntüleme: 32
Upvote 0

OPPO Türkiye

Saygıdeğer Üye
Banlandı
Cihaz
Diğer
Nedir bu sizdeki güncelleme merakı oppo reno 5 lite kullanıyorum android 11 le kutudan çıktı 12 sürümünü aldı 13 ü de alacaktır ama ben hâlâ 11 sürümünü kullanıyorum güncelleme yapmadım ve mecbur bırakılana (sistem izin verdiği müddetçe) kadar gittiği yere kadar 11 sürümünü kullanacağım güncellesem ne olur güncellemesem ne olur telefonum yağ gibi akıyor ne kasma ne donma ne şarj unutmayın her güncelleme farklı sorunları beraberinde getirir
Güncel kalmak her zaman yenilik/özellik/güvenlik açısından iyidir. Eğer ki zaten güncellemeler sorun getirirse yine güncellemeler ile düzeltilir. Bence ColorOS 12'yi deneyin.

Upvote 0

Deryadeniz907

Ordinaryüs
Uzman Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Güncel kalmak her zaman yenilik/özellik/güvenlik açısından iyidir. Eğer ki zaten güncellemeler sorun getirirse yine güncellemeler ile düzeltilir. Bence ColorOS 12'yi deneyin.
12 sürümü 10 buçuk saat ekran süresi veriyorsa geçeyim burada başka konularda 12 nin şarjının çabuk bittiğinden yakınan bir çok forumdaş olduğunu hatırlıyor gibiyim

Upvote 0

OPPO Türkiye

Saygıdeğer Üye
Banlandı
Cihaz
Diğer
12 sürümü 10 buçuk saat ekran süresi veriyorsa geçeyim burada başka konularda 12 nin şarjının çabuk bittiğinden yakınan bir çok forumdaş olduğunu hatırlıyor gibiyim
Gayet ben 8-9 saat ekran süresi alıyorum. Bazen bu süre 10 saat bile oluyor. Şarj konusunda da çabuk bitme gibi sorun bende yok.

Upvote 0

Aybrkkk

Aktif Üye
Banlandı
Cihaz
A74
Gayet ben 8-9 saat ekran süresi alıyorum. Bazen bu süre 10 saat bile oluyor. Şarj konusunda da çabuk bitme gibi sorun bende yok.
Ama kullandığınız cihazlar farklı bu yüzden değişiklik gösterebilir.Ben A74 colorOS 12 de pil konusunda memnunum,çabuk biten bir pil olsaydı sıkıntı değildi benim için çünkü bir saate yakın bir sürede şarj fulleniyor,o kadar zamanım olmadığında bile 20 dakika şarja taksam uzun süre götürüyor beni.
Tabi bu konuda bir Reno 5 lite colorOS 12 kullanan arkadaşlardan dinlemek lazım çünkü bizim kullandığımız cihazlarin pil kapasitesine kıyasla daha düşük kapasiteli bir pil var Reno5 lite'da.

Upvote 0

Arda E.Aydn

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Her zaman aktif kalmak sistem kararlılığı açısından önemlidir. Ayrıca güvenlik duvarımız da taze olmalı ki yeni nesil tehditlerden korunalım. insan ister istemez yeni gelen şaşaalı özellikleri kendi cihazına da istiyor haklı olarak. O yüzden güncelleme hakkında bilgi istemek/almak en doğal hakları.

Upvote 0

Enes Batın

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
A74
Tamam dostum sen geçme 12 ye 13 e banane senin telefonun akıcılığından şarjından güncellemesinden ben burda bir hatayı dile getirip herhangi bir çözümü olup olmadığını araştırıyorum yani napabilirim sen 11 kullanıyorsan ben güncellemelerin hepsini yapıp güncel kalmak istiyorum saçma cevaplar vermeyin artık yeter ha

Upvote 0