Çözüldü Oppo a74 Kullanicilar ve hesaplar bolumunde yeni kullanici olusturulmuyor

sena keten

Taze Üye
Üye
Cihaz
A74
Telefonda yaptığım işlerde telefonu formatlarda yerine yeni kullanici oluşturup onu silerek işimi halledeceğim ama kullanicilar ve hesaplar bolumunde yeni kullanici olustur kısmı yok cihazım güncel var mı buna bir çözümü olan? (Hesap ekle kısmı uygulamalara hesap acmak icin ben yeni kullanici eklemek istiyorum)

Ekli dosyalar

• 20220927_090602.jpg
    20220927_090602.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 26
Çözüm
Ben biraz internet araştırmasından sonra buldum.

Öncelikle Play Store'dan Activity Launcher uygulamasını indiriyoruz. (Resim 1)

Uygulamayı kurduktan sonra arama bölümünde birden çok kullanıcı için arama yapıyoruz (Resim 2)

İlgili ayarı...

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Telefonda yaptığım işlerde telefonu formatlarda yerine yeni kullanici oluşturup onu silerek işimi halledeceğim ama kullanicilar ve hesaplar bolumunde yeni kullanici olustur kısmı yok cihazım güncel var mı buna bir çözümü olan? (Hesap ekle kısmı uygulamalara hesap acmak icin ben yeni kullanici eklemek istiyorum)
Hesap ekle kısmından sonra Kişisel ımap erişimine basınız

Upvote 0

yergene

Taze Üye
Üye
Cihaz
A74
Bu bahsettiğiniz yöntem konunun cevabı değil.
Bugün itibari ile benden A74 kullanıcısıyım.

Android cihazda olan birden fazla kullanıcı ayarı burda aktif degil. Aynı özelligi Reno 5 Lite cihazda aktif olarak görüyorum.

Bu ayarı aktif hale getirmek için ne yapmamiz gerekiyor
Mesajlar birleştirildi:

Bu bahsettiğiniz yöntem konunun cevabı değil.
Bugün itibari ile benden A74 kullanıcısıyım.

Android cihazda olan birden fazla kullanıcı ayarı burda aktif degil. Aynı özelligi Reno 5 Lite cihazda aktif olarak görüyorum.

Bu ayarı aktif hale getirmek için ne yapmamiz gerekiyor

Upvote 0

Burhan Caner

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Merhabalar @sena keten

Ayarlar > Kullanıcılar ve Hesaplar > Birden Çok Kullanıcı menüsüne girerek yeni bir kullanıcı ekleyebilirsiniz.

Not: Kullanıcılar ve Hesaplar bölümünde "Birden Çok Kullanıcı" seçeneği yoksa cihazınız birden çok kullanıcı ekleme özelliğine sahip değildir.

Upvote 0

yergene

Taze Üye
Üye
Cihaz
A74
Ben biraz internet araştırmasından sonra buldum.

Öncelikle Play Store'dan Activity Launcher uygulamasını indiriyoruz. (Resim 1)

Uygulamayı kurduktan sonra arama bölümünde birden çok kullanıcı için arama yapıyoruz (Resim 2)

İlgili ayarı bulduktan sonra üç noktaya tıklayıp kısayol oluştur diyoruz ( Resim 3)

İlgili ayarın kısayolu telefonun ana ekranına oluşuyor. o kısayola tıklayınca Birden çok kullanıcı menüsü ortaya çıkıyor. (Resim 4)

Not: Bu işlem ayarlar menüsünü değiştirmiyor. Dolayısıyla ayarlar menüsünde Kullanıcı ve hesaplar sekmesinde bu değişikliği görmüyoruz. Diğer hesaba geçiş yaptığımızda orada da yine Activity Launcher uygulamasını kurup aynı işlemleri yapmamız gerekiyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    317.8 KB · Görüntüleme: 19
  • Screenshot_2.jpg
    Screenshot_2.jpg
    238.5 KB · Görüntüleme: 22
  • Screenshot_3.jpg
    Screenshot_3.jpg
    270.9 KB · Görüntüleme: 16
  • Screenshot_4.jpg
    Screenshot_4.jpg