Oppo a74 mi gallery yükleme

isikeren06

Yardımsever
Banlandı
Cihaz
A74
Arkadaşım, hiçbir problem olmaz güven bana. Problem olması zaten saçma olurdu. Uygulamanın tek görevi senin cihazındaki fotoğrafları sana göstermek. Official APK ise korkmana gerek yok. Modlanmış ise yüklediğin kaynağa bağlı olarak zararlı yazılım olup olmadığı değişir ama fotoğraflarına bir şey olmaz. Emin ol tartışmamız gereken çok daha farklı, gerekli konular olacaktır.

lykıaıstakenn

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
A74
Arkadaşım, hiçbir problem olmaz güven bana. Problem olması zaten saçma olurdu. Uygulamanın tek görevi senin cihazındaki fotoğrafları sana göstermek. Official APK ise korkmana gerek yok. Modlanmış ise yüklediğin kaynağa bağlı olarak zararlı yazılım olup olmadığı değişir ama fotoğraflarına bir şey olmaz. Emin ol tartışmamız gereken çok daha farklı, gerekli konular olacaktır.
Official apk olup olmadığını nasıl anlayacağım? Yüklerken Xioami ile ilgili bir şeyler kabul ediyorum.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Kaynağı belli olmayan apk her zaman risktir bunu izah etmeye çalıştım ayrıca bu kadar kolay emin olmak yanıltıcı olabilir .