Oppo a74 Yeni Güncelleme

BeatdownTR

Üyecik
Üye
Cihaz
A74
Birkaç saat önce cihazıma 480 MB lık güncelleme geldi. Güncellemeyi tamamladım, gözle görülür biçimde cihazım hızlandı. Ayrıca şunu farkettim; 28 GB doluluk oranım vardı, güncellemeden sonra 26 ya düştü. Acaba Oppo cihazları bile bile mi yavaşlattı? Normalde hergün önbellek temizliği yapan biriyim. Bir anda 2.5 GB yer açılınca aklıma direkt bu soru geldi..

Son olarak şunu da eklemek istiyorum; Google files uygulaması, temizlik öncesi cihazı bile bile kastırıyor.

Umarım Google uygulamalarından kurtuluruz.

Son düzenleme:

ceyhunlts

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A74
Hayır bence hızlanmasının sebebi optimize etmeleri olmalı. Color os 12 geldiğinde çoğu kişi yavaşladığı söyledi büyük ihtimal bunu düzelttiler. Bende hiç sorun olmadı orası ayrı konu.

OnurCan

Yeni Üye
Üye
Cihaz
A74
Birkaç saat önce cihazıma 480 MB lık güncelleme geldi. Güncellemeyi tamamladım, gözle görülür biçimde cihazım hızlandı. Ayrıca şunu farkettim; 28 GB doluluk oranım vardı, güncellemeden sonra 26 ya düştü. Acaba Oppo cihazları bile bile mi yavaşlattı? Normalde hergün önbellek temizliği yapan biriyim. Bir anda 2.5 GB yer açılınca aklıma direkt bu soru geldi..

Son olarak şunu da eklemek istiyorum; Google files uygulaması, temizlik öncesi cihazı bile bile kastırıyor.

Umarım Google uygulamalarından kurtuluruz.
Peki Oyunlarda hizlanma oldumu?

BeatdownTR

Üyecik
Üye
Cihaz
A74
Hayır bence hızlanmasının sebebi optimize etmeleri olmalı. Color os 12 geldiğinde çoğu kişi yavaşladığı söyledi büyük ihtimal bunu düzelttiler. Bende hiç sorun olmadı orası ayrı konu.
Coloros 11 varken de sıkıntılıydı Oppo a74
Mesajlar birleştirildi:

Peki Oyunlarda hizlanma oldumu?
Öyle Pubg, Call Of Duty oynayan birisi değilim. Hızlanma varmı Bilmiyorum açıkcası.

Birkullanıcı34

Taze Üye
Üye
Cihaz
A74
Arkadaşlar bu 400 mblık güncelleme sonrası whatsappta görüntülü görüşme yaparken alttaki sessize alma tuşunun olduğu panel sorun çıkarıyor kapanmıyor kapanınca ekrana dokunduktan 1 2 dakika sonra açılıyor. Bu sorunu yaşayanınız var mı ?

bozkurtadem1

Taze Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Tam tersi bir şekilde bu güncellemeden sonra cihazda hiçbir şekilde bir değişim olmadı hızlanma vs. Depolamada garip bir şekilde 2 3 gb artış gösterdi.Çok garip.

cnrvcl

Taze Üye
Üye
Cihaz
A74
İlk aldığımda memnun olduğum cihaz güncelleme olduktan sonra resmen kağnı arabası oldu. üstüne 2 güncelleme geldi ama değişen bişey yok. Mesela son aranan numaralara girdiğimde bile ekranı yenilemesi 2 sn buluyor. programlar arası geçiş çok yavaş. sanırım çocuğa verip başka bir telefona geçicem. Oppo benim için tam bir pişmanlık oldu...

Aybrkkk

Aktif Üye
Banlandı
Cihaz
A74
Arkadaşlar konu dışı ama birşey sormak istiyorum oppo A serisine 1 android güncellemesi veriyormuş öyle yaziyo internette ama A73 niye iki Android güncellemesi aldı bunun hakkında bir bilginiz var mı peki ?
Telefonum A74 ve ColorOS13 alicak mi merak ediyorum