Yardım Oppo a74 kasmalar coloros 13 ile biter mi?

mertoo

Yazar Üye
Banlandı
Üye
Cihaz
A74
Oppo a74 coloros 13 stabil olucakmi kasmalar gidicekmi?

mertoo

Yazar Üye
Banlandı
Üye
Cihaz
A74
Upvote 0

OPPO Türkiye

Saygıdeğer Üye
Banlandı
Cihaz
Diğer
Kendisi acikladi aliyo hicmi bakmiyosunuz
Mesajlar birleştirildi:

Hocam takvimde yaziyo bakmiyomusunuz hic
Yayınlanan takvim global bir takvimdir. Türkiye'deki cihazları içermemektedir. Global takvimde örneğin A74 ColorOS 13 alacak yazıyordur, ama Türkiye'de almayabilir. Global takvime bakarak konuşmak pek doğru olmaz. Elif ve Derya hanıma katılıyorum. Eğer ki global takvim Türkiye'yi içerseydi OPPO'ya sorduğumuz zaman " *** cihazın ColorOS güncellemesi alıp almayacağı belli değildir" demezdi.

Upvote 0

mertoo

Yazar Üye
Banlandı
Üye
Cihaz
A74
Yayınlanan takvim global bir takvimdir. Türkiye'deki cihazları içermemektedir. Global takvimde örneğin A74 ColorOS 13 alacak yazıyordur, ama Türkiye'de almayabilir. Global takvime bakarak konuşmak pek doğru olmaz. Elif ve Derya hanıma katılıyorum. Eğer ki global takvim Türkiye'yi içerseydi OPPO'ya sorduğumuz zaman " *** cihazın ColorOS güncellemesi alıp almayacağı belli değildir" demezdi.
Hocam opponin guncelleme politikasinda a serisi 2 android surumu alicagini soylemisti .

Upvote 0

BeatdownTR

Üyecik
Üye
Cihaz
A74
A74 ColorOS 13 güncellemesi alacak.

Upvote 0