• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Oppo A7N Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Oppo, hemen herkesin kaliteli akıllı cihaz edinimini desteklemektedir. Bu bağlamda markada hem uygun fiyatlı hem de pahalı modeller bulunmaktadır. Oppo A7N fiyatı uygun olan modellerden biridir. 200 € gibi bir rakamdan satışa sunulan cihazda arka kamera 13 MP ön kamera ise 16 MP çözünürlüktedir. Cihazın RAM ‘i 4 GB iken dâhili hafızası 64 GB bulundurmaktadır. Ağırlık,  Oppo A7N özellikleri açısından hafifliği ile dikkat çekmektedir. 170 gr olan cihazda şık bir tasarım da uygulanmıştır. A7N ekstra özellikleri arsında parmak izi okuyucu ve yüz tanıma sistemleri yer almaktadır. Parmak izi konumu ise ergonomik şekilde erişim için cihazın arka kapağına yerleştirilmiştir.
 
 
Reklam
Üst