Oppo A9 2020 ColorOS 11 sonrası oluşan sorunlar ve çözümleri burada paylaşalım

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Öncelikle hayırlı olsun sorunsuz olması dileğiyle.

ColorOS11 android 11 sonrası oluşan sorunları burada paylaşalım lütfen !

Son düzenleme:

Sergeant

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A9 2020
Animasyonlar değişmiş daha güzel olmuş telefon ColorOS 7'ye göre daha akıcı duruyor gibi. Sorunlar ise WhatsApp'tan biri fotoğraf gönderdiği zaman kilit ekranına düşmüyor veya birden kayboluyor, WhatsApp bildirimleri bazen gelmiyor ekranı açınca geliyor. Şimdilik fark ettiğim sorunlar bu kadar. Güncellemeden sonra hard reset attım bu arada.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Animasyonlar değişmiş daha güzel olmuş telefon ColorOS 7'ye göre daha akıcı duruyor gibi. Sorunlar ise WhatsApp'tan biri fotoğraf gönderdiği zaman kilit ekranına düşmüyor veya birden kayboluyor, WhatsApp bildirimleri bazen gelmiyor ekranı açınca geliyor. Şimdilik fark ettiğim sorunlar bu kadar. Güncellemeden sonra hard reset attım bu arada.
WhatsApp ön belleği ve verilerini siliniz.
Denermisiniz lütfen.

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ayarlar> gizlilik>kilit ekranı bildirimler>tüm bildirim içeriğini göster yapınız

Sergeant

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A9 2020

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Yok otomatik fotoğraflara girince görebiliyorum sadece kilit ekranında mesaj olarak gözükmüyor
İsterseniz sadece sistem ayarlarını sıfırlayınız yine olmazsa iyileştirme güncellemeleri beklemisiniz.

Bu arada telefonunuzu normal olarak kapatıp açmanızı tavsiye ederim bazı sorunların optimize olması açısından

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Ayarlar >uygulama yönetimi> uygulama listesi buradan kamerayı bulunuz saklama alanı kullanımdan önbelleği ve verileri siliniz.

Denermisiniz lütfen.