• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

Oppo akıllı saat önemli bir özellikle gelecek!

taylan0zgur

Yeni Üye
Üye
Katılım
30 Ocak 2020
Mesajlar
23
Puanları
0
Cihaz
Reno 2Z
Redmi‘nin ardından Oppo da bu aralar yeni akıllı saat ve bileklik planlarıyla gündeme geliyor. Yeni yılın ilk çeyreğinde çıkması beklenen akıllı saat hakkında sızıntılar gelmeye devam ediyor. Bugün de Oppo akıllı saat EKG özelliği destekleyeceği sızdırıldı.

oppo akıllı saat ile ilgili görsel sonucu

Oppo akıllı saat EKG desteğiyle gelecek!
Bir süredir çıkan raporlara göre Oppo, bu yıl ilk çeyrekte ilk akıllı saatini duyurmaya hazırlanıyor. Şirket geçtiğimiz günlerde de yeni giyilebilir cihaz için lansman planını doğruladı. Yeni akıllı saat konusunda da farklı sızıntılar ortaya çıksa da net bilgiler bulunmuyordu. Bugün de akıllı saatin yeni bir özelliği daha belli oldu.

Sızdırılan bilgilere göre şirketin Mart sonu kullanıcılara tanıtılması beklenen yeni akıllı saat, Xiaomi Mi Watch gibi dikdörtgen köşeli bir tasarım, yani kare kadranlı olacak. Daha önce görselleri sızdırılan yuvarlak tasarımlı bir modelin de sunulması bekleniyor.
oppo akıllı saat ile ilgili görsel sonucu
Geçtiğimiz yıl, Oppo‘nun Başkan Yardımcısı Brian Shen, Mi Watch’un Apple Watch Series 5 ile benzerliği ile oldukça fazla alay etmişti. Bu yüzden gelecek tasarımın Apple Watch benzeri olması beklenmiyor.

İsabetli sızıntılarıyla tanınan Digital Cheat Stations isimli Weibo kullanıcısı da cihazın Apple Watch’lara gelen EKG ölçüm özelliği ile birlikte sunulacağını iddia etti. Bu yüzden Xiaomi tarafından da cihaza Apple Watch’tan özenilmiş eleştirileri gelebilir.

Mart ayı yaklaştıkça ve cihazın hem donanımsal hem de tasarımsal özellikleri netleştikçe bu süreci hep beraber göreceğiz. Kısa süre içerisinde de cihazın neredeyse tüm özelliklerinin ortaya çıkması bekleniyor.

Not: Haber shiftdelete.net/ adresinden alıntıdır.
 
Reklam

Ekli dosyalar

  • 1580798763450.jpeg
    1580798763450.jpeg
    8 KB · Görüntüleme: 0
  • 1580798798883.jpeg
    1580798798883.jpeg
    7.7 KB · Görüntüleme: 0
Üst