MOD Tema Mağazası (Not -Color Os 11 : Tüm özellikler çalışıyor.) +

Sky55

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 3
Deneyelim
Mesajlar birleştirildi:

Tamam
Mesajlar birleştirildi:

Deneyelim
Tamam
Mesajlar birleştirildi:

Hocam Realme 6 kullanicisiyim. Bölge değiştirdim dil değiştirdim ama bir türlü theme store çalıştıramadim. Bölge değiştirip ana ekran ayarlarına girince tema seçimi çıkıyor giriş yapmak isteyince atıyor. Şimdi theme uzantılı dosyalar buldum lakin bunlari nasıl yükleyeceğim bilemedim.
Böyle kral bir telefonda bu kadar rezil bir arayüz gördüm, şaka gibi. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
buradan bu uygulamayı yükle

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Bilgilendirme: Bölgeyi hindistan seçseniz bile çalışmıyor color 7 de.

Maviii

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
..hayırlısı bakalım
Mesajlar birleştirildi:

Bu uygulama ile temalar çalışıyor. RENO 2Z TEST edildi.
--- 27.06.2020 Güncelleme : Bölgeyi hindistan seçerek kullanabilirsiniz. Başka bölgeye geçerseniz theme kısımı çalışmıyacak.
---
30.08.2020 Bilgilendirme : Color OS 7 Android 10 çalışmıyor su anlık testler sürmekte...

- App store üzerinden theme kısmına dokunarak çalıştırabilirsiniz. Bazen app store üzerinden görüyor artık idare edin oppo bunada engel atarsa bilemiyorum
- Çalışmıyorsa Hindistan seçip telefonu yeniden başlatın. Türkiye için saat dilimini manuele alın.
- Bu iki uygulama kesinlikle kurulmalıdır.
- Kaldır kur usulu işe yaramıyor.
- Duvar kağıtlarına erişemiyebilirsiniz belki.
-App store ve theme market tüm izinleri verin
-Güncelleme isterse kesinlikle yapınız (theme store hariç)
-Forumda bulunan 6.3 sürümlü theme store üzerinden çalışmakta başka theme store ile denemeyin.
-Bazı hatalar bulunabilir şuanlık bir hata görülmedi.
-Apk olarak kurulum yapılacaktır.
Apk kurmayı bilmiyorsanız internetten araştırınız.
-Yüklenmedi hatası alırsanız Ayarlar uygulama yönetimi , Sistem uygulamaları göster theme store (tema mağazası ) güncellemeleri kaldır durdurmaya zorla yapıp kurmayı deneyin.
Test edildi başarılı.
-App store bazı kısımları hintçe mi endonazcamı bilemedim opponun kendinden kaynaklı.
- Telefonunuz desteklemiyorsa yapabilceğim bir şey yok elimde Reno2z var onunla test edebildim test edenler çalıştıranlar yorumlarda belirtebilir.

Oppo App Market Android

Ekli dosyayı görüntüle 189Ekli dosyayı görüntüle 190
[Gizlenmiş içerik]

Bloğumda paylaşmadan ilk sizinle paylaştım (heyecanlı mod)-[en azından uygulamayı modlamaya gerek kalmadı]
Bir teşekkürü hayır duanızı alırım :) Oppo Türkiye Temalarınız Hayırlı olsun.
Mesajlar birleştirildi:

İnş açılır