MOD Tema Mağazası (Not -Color Os 11 : Tüm özellikler çalışıyor.) +

hisriyatihafi

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Bu uygulama ile temalar çalışıyor. RENO 2Z TEST edildi.
--- 27.06.2020 Güncelleme : Bölgeyi hindistan seçerek kullanabilirsiniz. Başka bölgeye geçerseniz theme kısımı çalışmıyacak.
---
30.08.2020 Bilgilendirme : Color OS 7 Android 10 çalışmıyor su anlık testler sürmekte...

- App store üzerinden theme kısmına dokunarak çalıştırabilirsiniz. Bazen app store üzerinden görüyor artık idare edin oppo bunada engel atarsa bilemiyorum
- Çalışmıyorsa Hindistan seçip telefonu yeniden başlatın. Türkiye için saat dilimini manuele alın.
- Bu iki uygulama kesinlikle kurulmalıdır.
- Kaldır kur usulu işe yaramıyor.
- Duvar kağıtlarına erişemiyebilirsiniz belki.
-App store ve theme market tüm izinleri verin
-Güncelleme isterse kesinlikle yapınız (theme store hariç)
-Forumda bulunan 6.3 sürümlü theme store üzerinden çalışmakta başka theme store ile denemeyin.
-Bazı hatalar bulunabilir şuanlık bir hata görülmedi.
-Apk olarak kurulum yapılacaktır.
Apk kurmayı bilmiyorsanız internetten araştırınız.
-Yüklenmedi hatası alırsanız Ayarlar uygulama yönetimi , Sistem uygulamaları göster theme store (tema mağazası ) güncellemeleri kaldır durdurmaya zorla yapıp kurmayı deneyin.
Test edildi başarılı.
-App store bazı kısımları hintçe mi endonazcamı bilemedim opponun kendinden kaynaklı.
- Telefonunuz desteklemiyorsa yapabilceğim bir şey yok elimde Reno2z var onunla test edebildim test edenler çalıştıranlar yorumlarda belirtebilir.

Oppo App Market Android

Ekli dosyayı görüntüle 189Ekli dosyayı görüntüle 190
*** Hidden text: cannot be quoted. ***

Bloğumda paylaşmadan ilk sizinle paylaştım (heyecanlı mod)-[en azından uygulamayı modlamaya gerek kalmadı]
Bir teşekkürü hayır duanızı alırım :) Oppo Türkiye Temalarınız Hayırlı olsun.
Oppo Reno 4 lite cihazıma Oppo Tema Mağasazı yükleyemiyorum acaba atladığım bir şey mi var yardımcı olabilir misiniz?

Owerlord

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
Arkadaslar bu siteye uye oldum olali hic birsey ne yukleyebildim ne sorunum cozuldu.. Yuklenmeyen olmayan uygulamalari baslik atip atip duruyorlar. Su tema magazasini yukleyen calistiran bir kisi gormedim. Kapatin su basligi artik ltf
Tema magazasının 7.1.1 sürümünü indir kur.Tema magazasına girmeden açmadan uygulamayı tema kuracagız kardeşim.temaları kurmak ve süresiz kullanman için telefonun kendi dosya uygulamasından örnegin (ios 12 pro.theme) bu parantez içindeki gibi olacak kuracagın ttema direkt açılır tema ve kuararsın trial olarak.
5 dk lık denemeyi aşmak içinde ..........imod pro 1.3.4 sürüüm olan uygulamayı indir kur imod pro açılınca yukarıda en üstte mavi tik var ona baas bitti sınır süreligine teman olacak.benim telefonum reno 3 pro ful kullanıyorum bu yöntemi.
Eger yardımcı olmamı istersen mail adresini yaz bir sürü tema ve imod pro nasıl yapıldıgı konusunda yardımcı olabilirim iyi günler
Mesajlar birleştirildi:

İmod pro ve tema gönderdim dene bak bi kardeşim
Mesajlar birleştirildi:

Ekli dosyalar

• gerekli uygulamalar.zip
    13.9 MB · Görüntüleme: 186
Son düzenleme:

Owerlord

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
Tema store .1.1 apk bir türlü atamıyorum buraya

Son düzenleme:

esrarieses

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Diğer
Tema magazasının 7.1.1 sürümünü indir kur.Tema magazasına girmeden açmadan uygulamayı tema kuracagız kardeşim.temaları kurmak ve süresiz kullanman için telefonun kendi dosya uygulamasından örnegin (ios 12 pro.theme) bu parantez içindeki gibi olacak kuracagın ttema direkt açılır tema ve kuararsın trial olarak.
5 dk lık denemeyi aşmak içinde ..........imod pro 1.3.4 sürüüm olan uygulamayı indir kur imod pro açılınca yukarıda en üstte mavi tik var ona baas bitti sınır süreligine teman olacak.benim telefonum reno 3 pro ful kullanıyorum bu yöntemi.
Eger yardımcı olmamı istersen mail adresini yaz bir sürü tema ve imod pro nasıl yapıldıgı konusunda yardımcı olabilirim iyi günler
Mesajlar birleştirildi:

İmod pro ve tema gönderdim dene bak bi kardeşim
Mesajlar birleştirildi:
senin yöntemi denedim oldu ama daha fazla tema nereden bulabilirim reno 4 pro

Owerlord

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 3 Pro

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-12-12-12-20-25-31.jpg
    Screenshot_2020-12-12-12-20-25-31.jpg
    2.9 MB · Görüntüleme: 43

killed42

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Reno 2z ye denedim.Tema uygulaması kurulamıyor.Appstorun'da bi faydası yok çünkü oppoya özel hiç birşey yok içinde. 1 uygulama kurdum oppo relax diye yanında 3 4 bişey daha kurdu kendisi uygulama.Emeğine sağlık teşekkürler.

Yuzukan

Otaku AnimeFan
ROM Ekibi
Cihaz
Diğer
Color 7 de çalışmıyor reno2z deneyimlediğim kdarıyla bilginize. İmod pro yu deneyin derim. Forumumuzda konusu mevcuttur iyi forumlar.

Owerlord

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 3 Pro
Color 7 de çalışmıyor reno2z deneyimlediğim kdarıyla bilginize. İmod pro yu deneyin derim. Forumumuzda konusu mevcuttur iyi forumlar.
Uygulama olarak zaten açılmıyor dosyalarından temaları kurabiliyorum ben teme magazasını hiç açmaım yukarıdaki ekli dosyalarım içindeki arayüzü gösteriyor hangi temalar kurulup kullanıldı ise onları gösteriyor.bende reno 3 pro var cos 7 ben kurdum ama hiç tema magazasına girmedim.tema magazasının 7 ve üst sürümlerinde denedim bazıları kuruldu bazılaır kurulmadı hatta enson 7.3.3 tü galiba kurdum oda sıkıntılı mı idi yoks tema magazsı ülkemizde daha açılmadıgındnmı ne kullanmadığım için sildim silerkende dosyalarımdaki temaların otomatik silmiş o yüzden benim işime yarayan 7.1.1 sürüm tema magazası