MOD Tema Mağazası (Not -Color Os 11 : Tüm özellikler çalışıyor.) +

yunustokel

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Bu uygulama ile temalar çalışıyor. RENO 2Z TEST edildi.
--- 27.06.2020 Güncelleme : Bölgeyi hindistan seçerek kullanabilirsiniz. Başka bölgeye geçerseniz theme kısımı çalışmıyacak.
---
30.08.2020 Bilgilendirme : Color OS 7 Android 10 çalışmıyor su anlık testler sürmekte...

- App store üzerinden theme kısmına dokunarak çalıştırabilirsiniz. Bazen app store üzerinden görüyor artık idare edin oppo bunada engel atarsa bilemiyorum
- Çalışmıyorsa Hindistan seçip telefonu yeniden başlatın. Türkiye için saat dilimini manuele alın.
- Bu iki uygulama kesinlikle kurulmalıdır.
- Kaldır kur usulu işe yaramıyor.
- Duvar kağıtlarına erişemiyebilirsiniz belki.
-App store ve theme market tüm izinleri verin
-Güncelleme isterse kesinlikle yapınız (theme store hariç)
-Forumda bulunan 6.3 sürümlü theme store üzerinden çalışmakta başka theme store ile denemeyin.
-Bazı hatalar bulunabilir şuanlık bir hata görülmedi.
-Apk olarak kurulum yapılacaktır.
Apk kurmayı bilmiyorsanız internetten araştırınız.
-Yüklenmedi hatası alırsanız Ayarlar uygulama yönetimi , Sistem uygulamaları göster theme store (tema mağazası ) güncellemeleri kaldır durdurmaya zorla yapıp kurmayı deneyin.
Test edildi başarılı.
-App store bazı kısımları hintçe mi endonazcamı bilemedim opponun kendinden kaynaklı.
- Telefonunuz desteklemiyorsa yapabilceğim bir şey yok elimde Reno2z var onunla test edebildim test edenler çalıştıranlar yorumlarda belirtebilir.

Oppo App Market Android

Ekli dosyayı görüntüle 189Ekli dosyayı görüntüle 190
[Gizlenmiş içerik]

Bloğumda paylaşmadan ilk sizinle paylaştım (heyecanlı mod)-[en azından uygulamayı modlamaya gerek kalmadı]
Bir teşekkürü hayır duanızı alırım :) Oppo Türkiye Temalarınız Hayırlı olsun.
Bakalım
Mesajlar birleştirildi:

Bakalım

Aslnexe

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
App market çalıştı ama tema mağazası çalışmadı
Mesajlar birleştirildi:

Bu uygulama ile temalar çalışıyor. RENO 2Z TEST edildi.
--- 27.06.2020 Güncelleme : Bölgeyi hindistan seçerek kullanabilirsiniz. Başka bölgeye geçerseniz theme kısımı çalışmıyacak.
---
30.08.2020 Bilgilendirme : Color OS 7 Android 10 çalışmıyor su anlık testler sürmekte...

- App store üzerinden theme kısmına dokunarak çalıştırabilirsiniz. Bazen app store üzerinden görüyor artık idare edin oppo bunada engel atarsa bilemiyorum
- Çalışmıyorsa Hindistan seçip telefonu yeniden başlatın. Türkiye için saat dilimini manuele alın.
- Bu iki uygulama kesinlikle kurulmalıdır.
- Kaldır kur usulu işe yaramıyor.
- Duvar kağıtlarına erişemiyebilirsiniz belki.
-App store ve theme market tüm izinleri verin
-Güncelleme isterse kesinlikle yapınız (theme store hariç)
-Forumda bulunan 6.3 sürümlü theme store üzerinden çalışmakta başka theme store ile denemeyin.
-Bazı hatalar bulunabilir şuanlık bir hata görülmedi.
-Apk olarak kurulum yapılacaktır.
Apk kurmayı bilmiyorsanız internetten araştırınız.
-Yüklenmedi hatası alırsanız Ayarlar uygulama yönetimi , Sistem uygulamaları göster theme store (tema mağazası ) güncellemeleri kaldır durdurmaya zorla yapıp kurmayı deneyin.
Test edildi başarılı.
-App store bazı kısımları hintçe mi endonazcamı bilemedim opponun kendinden kaynaklı.
- Telefonunuz desteklemiyorsa yapabilceğim bir şey yok elimde Reno2z var onunla test edebildim test edenler çalıştıranlar yorumlarda belirtebilir.

Oppo App Market Android

Ekli dosyayı görüntüle 189Ekli dosyayı görüntüle 190
[Gizlenmiş içerik]

Bloğumda paylaşmadan ilk sizinle paylaştım (heyecanlı mod)-[en azından uygulamayı modlamaya gerek kalmadı]
Bir teşekkürü hayır duanızı alırım :) Oppo Türkiye Temalarınız Hayırlı olsun.
Ya kanka store olduda temalar olmuyo yüklenmedi diyor

Son düzenleme:

Birumut

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ben appo markete yükledim denilenleri yarım halen temalar görünmüyor bende çözemedim hepsini yaptım denilen telefonum 2z