Oppo AX7 Yazılım Güncellemesi Nasıl Yapılır En Güncel Sürüm (Son Sürüm: 17/07/2020)

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Dosya yı açtım yazılım güncellemelerine giriyorum yazılım güncel diyor
dosyayı açmayacaksınız, direkt olarak indirdikten sonra yazılım güncellemesine girip kontrol edin. olmuyorsa şunu deneyin:
Eğer dosyayı indirdikten sonra ayarlar > yazılım güncellenmesi bölümünde gözükmüyorsa zaten güncellenmiş olabilir. Hakkında kısmından sürüm numarasını kontrol edin.

Eğer güncellenmemişse; telefona indirdikten sonra telefonu yedekleyin, sonrasında telefonunuzu Recovery Mod'a alarak install from internal storage seçeneğinden indirdiğiniz dosyanın kayıtlı olduğu yere gidip dosyayı seçerek kurabilirsiniz. (Telefonunuz sıfırlanabilir)

Buket

Taze Üye
Üye
Cihaz
AX7
Oppo AX7 telefonunuz için en güncel yazılım güncellemesini buradan takip edebilirsiniz. Güncelleme nasıl yapılır detaylı anlatıma aşağıdan erişebilirsiniz.

Şu andaki en güncel sürümü aşağıdan indirerek telefonunuza kurabilirsiniz.

Yazılım güncellemesini yapmak için adımlar:
1- Yukarıdaki en güncel sürüm yazılımı telefonunuza indirin(Wi-Fi ile indirmeniz tavsiye edilir).
2- Telefonunuzun mutlaka bir yedeğini alın.
3- Telefonunuzu şarja bağlamanız tavsiye edilir, eğer bağlamıyorsanız şarjınızın %40'tan daha fazla olduğundan emin olun.
4- En güncel sürümü indirdikten sonra Ayarlar'dan Sistem Güncellemelerine gidin.
5- Telefonunuz otomatik olarak yeniden başlatılacak ve güncelleme işlemi başlayacaktır. Güncelleme 5-25 dakika arası sürebilir.
6- Konu altına yorum yazmayı unutmayın!

Oppo AX7 En Güncel Sürüm
bilgileri:
Sürüm Numarası: CPH1903EX_11_A.14
Boyut: 2,4 GB
Güncelleme Tarihi: 15
Coloros6 olmuyor mu????
Mesajlar birleştirildi:

Android 9 mu oluyor yani ???

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
En son güncelleme eklendi 17/07/2020

Gokhankelelebek

Taze Üye
Üye
Cihaz
AX7
Oppo AX7 telefonunuz için en güncel yazılım güncellemesini buradan takip edebilirsiniz. Güncelleme nasıl yapılır detaylı anlatıma aşağıdan erişebilirsiniz.

1- Yukarıdaki en güncel sürüm yazılımı telefonunuza indirin(Wi-Fi ile indirmeniz tavsiye edilir).
3- Telefonunuzu şarja bağlamanız tavsiye edilir, eğer bağlamıyorsanız şarjınızın %40'tan daha fazla olduğundan emin olun.
4- En güncel sürümü indirdikten sonra Ayarlar'dan Sistem Güncellemelerine gidin.
5- Telefonunuz otomatik olarak yeniden başlatılacak ve güncelleme işlemi başlayacaktır. Güncelleme 5-25 dakika arası sürebilir.

Oppo AX7 En Güncel Sürüm
bilgileri:
Sürüm Numarası: CPH1903EX_11_A.22
Boyut: 2,5 GB
Güncelleme Tarihi: 17/07/2020

İndirme linki:
Güncel değil boşuan kota dolduruyor

esra

Taze Üye
Üye
Cihaz
AX7

Oppo AX7 En Güncel Sürüm
bilgileri:
Sürüm Numarası: CPH1903EX_11_A.22
Boyut: 2,5 GB
Güncelleme Tarihi: 17/07/2020

İndirme linki:
Oppo ax7 kullanıyorum fakat şu son gelen güncellemeden sonra net çekmemeye başladı.. Yaklaşık 3 aydır net sıkıntısı yaşıyorum, wifi çekmiyo hiçbir şekilde yeni güncellemenin gelmesini bekliyorum aylardır ama hala gelmiyo, bi umut bu sürümü de indirdim bi işe yaramadı, açmadı bile yeni güncelleme ne zamana gelir bilen var mı?