Oppo Enco W31

W

wittroc

Guest
Bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda Enco W31, Oppo Reno 3 Pro ile beraber tanıtılmıştı ve uygun fiyatlı olmasıyla dikkat çekmişti.
Screenshot_2020-05-15-16-25-01-05.png
  • Cihaz çift mikrofonlu gürültü önleme özelliğine sahip.
  • Şarj kutusunu her açtığınızda, bağlantı otomatik olarak hemen devam edecektir.
  • IP54 sertifikası ile toza ve suya dayanıklı.
  • Denge Modu ile yüksek, orta ve düşük frekanslarda dengeli ses.
  • Şarj kutusu ile 15 saate kadar, şarj kutusu olmadan ise 3.5 saate kadar müzik çalmanın keyfini çıkarın.​
Ürün şu anlık resmi olarak sadece Turkcell'de satılıyor (başka bulamadım) ve birkaç e-ticaret platformunda bulunmakta.

kaanmtlr

Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Kafama yattı gibi aslında, fiyatı da uygun ama 3.5 saate kadar müzik çalma olayı biraz az geldi açıkçası.

kaanmtlr

Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
AirPods ile aynı değer hocam. Bence fiyata göre gayet iyi gidiyor.
Anladım hocam, True Wireless kulaklıklardaki duruma pek hakim değilim o yüzden bilmiyorum. Şu anda LG Tone Studio kullanıyorum, onda 35 saate kadar çalma süresi sunuyor o yüzden biraz az geldi. Gerçi iki kulaklığın boyutunu karşılaştırdığımızda normal bir süre sanırım.

W

wittroc

Guest
Anladım hocam, True Wireless kulaklıklardaki duruma pek hakim değilim o yüzden bilmiyorum. Şu anda LG Tone Studio kullanıyorum, onda 35 saate kadar çalma süresi sunuyor o yüzden biraz az geldi. Gerçi iki kulaklığın boyutunu karşılaştırdığımızda normal bir süre sanırım.
Evet hocam, arada farklılıklar olabilir ama kaynak ne bilmiyorum. :( Genelde hoparlör ile dinliyorum.

kaanmtlr

Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Evet hocam, arada farklılıklar olabilir ama kaynak ne bilmiyorum. :( Genelde hoparlör ile dinliyorum.
Ya bende bu kulaklığı DTS ve kayıpsız ses sunuyor diye almıştım. Gayet memnunum fiyatı diğerlerine biraz daha pahalı ama AirPods Pro almaktan çok çok daha mantıklı gelmişti. Ama Airpods'a o kadar para vermek istemeyenler için Oppo fiyat/performans bandında çok mantıklı bir kulaklık çıkarmış bence.

W

wittroc

Guest
Ya bende bu kulaklığı DTS ve kayıpsız ses sunuyor diye almıştım. Gayet memnunum fiyatı diğerlerine biraz daha pahalı ama AirPods Pro almaktan çok çok daha mantıklı gelmişti. Ama Airpods'a o kadar para vermek istemeyenler için Oppo fiyat/performans bandında çok mantıklı bir kulaklık çıkarmış bence.
Artık çoğu yerde AirPods Pro taksitle satılıyor. Almak istemeyenler için bu yöntem tercih edilebilir.

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
Kulaklığı beğendim çok güzel duruyor pek kulaklık kullanan birisi değilim kutudan çıkan orjinal kablolu kulaklığa bile dokunmadım hiç sıfır gibi duruyor kulaklık kullanan birisi olsam ihtiyacım olsa bende düşünürdüm Oppo Enco W31'i başarılı buldum.

Son düzenleme:
W

wittroc

Guest
Cihaz iki hafta içinde elimde olur. Bir hafta da kendim kullanıp forumda incelemesini paylaşacağım.