• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

OPPO Google Camera GCam uygulaması

birkullanıcı

Taze Üye
Üye
Mesajlar
5
Puanları
0
Cihaz
Realme


Bu linkten neredeyse tüm Google camera modlarını bulabilirsiniz. Pek çok xda geliştiricisinin de modlama yaptığı gcam ler burada yer alıyor.


Ayrıca ikinci linkte de yine bir gcam modu olan ultracam var. Doğru ayarlamaları yaptığınızda mükemmel selfie'ler çekiyor, oldukça iyi 360 fotoğraf küresi çekiyor ve genel performans olarak iyi. Biraz yavaşlık ve kasma var fakat elde edilen fotoğraf kalitesi buna değiyor. Ayarlardan telefonunuzun kamerasında kullanılan sensörü (örneğin imx682) seçin mutlaka yüksek verim alabilmek için.

Ben realme 7 pro cihazımda gcam 8.1 ve 2020 nin sonunda çıkan (sürüm no bulamadım) ultracam modunu kullanıyorum, video konusunda ultracam den ziyade gcam daha iyi. Farklı amaçlar için birkaç farklı mod yüklemenizi tavsiye ederim. Tek modda istenilen her şey en iyi performans veremiyor maalesef.

En iyi çalışanı bulana kadar birkaç farklı modu yüklemeniz gerekebilir, sabırlı olursanız işinize en yarayanı bulabilirsiniz mutlaka.
 
Son düzenleme:
Üst