oppo kablolu kulaklık

emresezer39

CreedSkriLLeXx
Asistan
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba,

Yedek parça fiyatlarına üstteki linkten ulaşabilirsiniz. Kulaklık vs. Sipariş için servisle iletişime geçebilirsiniz.

Aslnexe

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Dostum okuduğun herşeyi unut oppo Türkiyeyi arıyorsun diyorsun ki ben kutu içeriğindeki kullaklığı talep ediyorum bozuldu diyorsun benimki yada kayboldu vesayre onlarda kayıt oluşturucak adresini flan alçak ben aldım 70 TL kargo ücreti ile birlikte sadece uzun sürüyor sana dönüş yapmaları ben 1 ay faln bekledim

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
Dostum okuduğun herşeyi unut oppo Türkiyeyi arıyorsun diyorsun ki ben kutu içeriğindeki kullaklığı talep ediyorum bozuldu diyorsun benimki yada kayboldu vesayre onlarda kayıt oluşturucak adresini flan alçak ben aldım 70 TL kargo ücreti ile birlikte sadece uzun sürüyor sana dönüş yapmaları ben 1 ay faln bekledim
bizim yolladigimiz link daha ucuz ve orjinal

Aslnexe

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Şimdi ucuz değil vergi binicek 2.side buda orjinal kutudan çıkanı yoluyorlar sen şuan dediğin şey oppo Türkiye çakma mal satıyor diyorsun bas baya buna ne diycek acaba oppo Türkiye bildirelim
Mesajlar birleştirildi:

Bide bı mail atsana globel site o Türkiyeye sipariş veriyorlarmıymış öğren
Mesajlar birleştirildi:

Enestr571

Ordinaryus
Aktif Üye
Cihaz
A15
Şimdi ucuz değil vergi binicek 2.side buda orjinal kutudan çıkanı yoluyorlar sen şuan dediğin şey oppo Türkiye çakma mal satıyor diyorsun bas baya buna ne diycek acaba oppo Türkiye bildirelim
Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:

Efendim turkiye satis imkanlari yoksa da yeklililerin verdigi diger linkten alabilir arkadasimiz