OPPO Kamerası ile dünyada lider!

Webmaster

Emekli Forum Ekibi Üyesi
Onursal Üye
Hindistan’ın en büyük teknoloji bloglarındani olan 91mobiles 15.000 kişinin oy kullandığı anketin sonuçlarını yayınladı. OPPO, bu ankette kamera özelliği ile liderliğe oturdu.

Siz hangi modeli kullanıyorsunuz, OPPO'nuzun kamerasından memnun musunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz!

erenyilmaztr

Yazar Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Maalesef bu anket Dünya sıralamasını etkileyecek düzeyde değil bana göre. Çünkü Hindistan'da en çok kullanılan ve tercih edilen cihazlar bu tip cihazlar olduğu için bu sonuçların çıkması normal. Kullandığım cihaz RX17 NEO ve bu fiyat bandında iyi bir kameraya sahip ama keşke biraz daha iyi bir kamera koysalar idi diyorum cihaza

ULDIN

KvL
Onursal Üye
Cihaz
Diğer
Maalesef bu anket Dünya sıralamasını etkileyecek düzeyde değil bana göre. Çünkü Hindistan'da en çok kullanılan ve tercih edilen cihazlar bu tip cihazlar olduğu için bu sonuçların çıkması normal. Kullandığım cihaz RX17 NEO ve bu fiyat bandında iyi bir kameraya sahip ama keşke biraz daha iyi bir kamera koysalar idi diyorum cihaza
Optik görüntü sabitleyici özelliği eklenseydi, ön 24 arka 16 yerine arka kamerayı en kötü 20 mp eklense ve gece modu konsaydı çok daha iyi olabilirdi.