Yardım Özel kasa şifresi unuttum

hasdalf

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Sürekli olarak büyük harf kullanmayın.
Arkadaşlar merhaba ben Oppo a5 2020 kullanıyorum ve özel kasamın şifresini unuttum güvenlik sorusunu da hatırlamıyorum ben nasıl özel fotoğraflara erişebilirim veya nasıl şifreyi kurtarabilirim ?

Çözüm
W
Ayarlara girin ve en üstten profilinizi seçin. Oradan "Giriş ve Güvenlik"i seçin. "Parolayı Sıfırla" dedikten sonra telefon pin kodunuzu girip değiştirebilirsiniz.

Berkay Gedik

Yeni Üye
Üye
Cihaz
RX17 Neo
Birde şunu dene ayarlara gir parmak izi yüz ve parola kısmına gel parmak izinine gir(kilit ekranı şifresi ister) orada parmak izlerini kullanım yerleri yazan yere gir 3 seçenek var kilit ekranı uygulama kilidi ve özel kasa özel kasayı aktif hale getirirsen parmak izi ile yapabilirsin(aktifleştirirken de parola istiyor bende kasa ve kilit ekranı aynı kilit ekranı ise işe yarar ancak) ayrıca yüz kilidi ile de oluyor hemen hemen aynı işlem
Mesajlar birleştirildi:

sonucu yaz bende merak ettim .d

Upvote 0

hasdalf

Taze Üye
Üye
Cihaz
A5 2020
Birde şunu dene ayarlara gir parmak izi yüz ve parola kısmına gel parmak izinine gir(kilit ekranı şifresi ister) orada parmak izlerini kullanım yerleri yazan yere gir 3 seçenek var kilit ekranı uygulama kilidi ve özel kasa özel kasayı aktif hale getirirsen parmak izi ile yapabilirsin(aktifleştirirken de parola istiyor bende kasa ve kilit ekranı aynı kilit ekranı ise işe yarar ancak) ayrıca yüz kilidi ile de oluyor hemen hemen aynı işlem
Mesajlar birleştirildi:

Özel kasa için parmak izi ve yüz okumayı aktifleştirmek için özel kasa deseni onayı gerekiyor çıldırıcam kaldı orda fotoğraflar

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Mesajlar birleştirildi:

Bunu deneyiniz isterseniz.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Yav ben hepsini denedim hesapları da kontrol ettim her şey doğru yapıyorum ağ hatası bilmem ne veriyor ama hepsi doğru. Oppo hesabının şifresini değiştirdim Google hesabının şifresini telefon şifresini vs. Hepsini ama nafile. Yok mu bunun çözümü
Başka çözümü yok maalesef

Upvote 0