• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Oppo R15 Pro Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Orta segment akıllı cihazlar kategorisindeki Oppo R15 Pro özellikleri sayesinde farkını ortaya koyuyor. Cihazda arka tarafta 16 MP çözünürlükte bir ana kamera bulunuyor. Ön kamera da 20 MP çözünürlüğü ile kaliteli çekim imkânları sunuyor. Ayrıca modelde sadece arka kameradan değil ön kameradan da farklı video kayıtları yapılabiliyor. 8 çekirdekli işlemcisi bulunan telefonda RAM 6 GB şeklinde. İlk çıkışında Oppo R15 Pro fiyatı 510 € olarak açıklandı. 5 dakikalık şarj ile 2 saatlik kullanım sağlayan R15 Pro 128 GB dâhili hafızaya da sahip. Üstelik akıllı telefon Çift SIM teknolojisinden de hızlı ve donma yaşanmadan faydalanmak avantajı sağlıyor.
 
Reklam
Üst