• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Oppo R9 Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Oppo R9 fiyatı 430 $ olarak belirlenen yeni nesil akıllı cep telefonlarından biridir. Çin merkezli firma tarafından piyasaya sunumu yapılan cihaz altın sarısı ve gül renklerinde satın alınabilmektedir. Modelin belirgin avantajlarının başında VOOC Flash gelmektedir. Bu şarj teknolojisi sayesinde beş dakika şarj edilen R9, iki saat konuşma süresi kazandırmaktadır. Oppo R9 özellikleri teknik açıdan da kullanıcılarını memnun bırakmaktadır. 5.5 inç ekranı olan modelde 13 MP arka kamera yer almaktadır. Ön kamerada 16 MP çözünürlük sistemini kullanan cihazda RAM ise 4 GB’tır. Dâhili hafızası 32 GB olarak açıklanan R9, Micro SD kartlarla hafızasını 126 GB’a kadar genişletebilmektedir.
 
Reklam
Üst