• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?
  • Ciğerlerimiz yandı: Güzel ülkemizin birçok ilinde çıkan yangınlar hepimizi derinden üzdü. OPPO Forum olarak önümüzdeki hafta elde edeceğimiz tüm reklam gelirlerimizi TEMA Vakfı'na ağaç dikimi için bağışlayacağız.
  • DUYURU: Forum ekibine yeni Moderatörler arıyoruz! Hemen başvurun!

Oppo R9 Plus Özellikleri ve Fiyatı

emre019

Yazar Üye
Aktif Üye
Üye
Mesajlar
90
Puanları
0
Oppo R9 Plus özellikleri tasarımın kalitesi ile kendini göstermektedir. Şık bir dış görünümü bulunan cihazda altın ve gül renk alternatifleri bulunmaktadır. Cihazın ekran büyüklüğü 6.0 inçtir. 64 GB dâhili hafızanın Micro SD Kart ile 128 GB’a kadar genişletilebilmesi sağlanmaktadır. Ram ise 4 GB şeklindedir. Android 5.1.1. işletim sistemi kullanılan R9 Plus 16 MP arka kameraya sahiptir. Cihazın ön kamerası da aynı şekilde 16 MP’dir. Ayrıca Oppo R9 Plus önemli özellikleri arasında kısa sürede şarj olabilmesi yer almaktadır. Şarj teknolojisi sayesinde beş dakikalık şarj ile iki saat konuşma süresi veren Oppo R9 Plus fiyatı 510$ olarak belirlenmiştir.
 
Reklam
Üst