Oppo Reno 2 coloros7 güncellemesi almadı

gurtek

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2
Merhabalar, oppo Reno 2 kullanıcısıyım. Telefon hala coloros6.1 sürümünde. Twitter'da coloros hesabına soru sordum. Ne zaman güncelleme gelecek diye. Onlar da Reno 2 modeli Türkiye için coloros7 yi yayınladıklarını belirtip ayarlar-yazılım güncellemeleri bölümünde güncelleme yapabileceğimi yazmışlar.
Ama ayarlardan yazılım güncellemeleri bölümüne girince yazılımınız güncel coloros6.1 yazısı ve A.24 ile biten bir dosya ismi var. Telefonu Teknosa dan almıştım. Forumu inceleyince birçok kişinin güncellemeyi aldığını gördüm. Sıkıntı nerede olabilir?

Memesi

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Merhabalar, oppo Reno 2 kullanıcısıyım. Telefon hala coloros6.1 sürümünde. Twitter'da coloros hesabına soru sordum. Ne zaman güncelleme gelecek diye. Onlar da Reno 2 modeli Türkiye için coloros7 yi yayınladıklarını belirtip ayarlar-yazılım güncellemeleri bölümünde güncelleme yapabileceğimi yazmışlar.
Ama ayarlardan yazılım güncellemeleri bölümüne girince yazılımınız güncel coloros6.1 yazısı ve A.24 ile biten bir dosya ismi var. Telefonu Teknosa dan almıştım. Forumu inceleyince birçok kişinin güncellemeyi aldığını gördüm. Sıkıntı nerede olabilir?
telefonun resmi güncelleme yazılmını indirip recoveryden yap güncellemeyi.

yiitgven7x

.
Aktif Üye
Bu kısımdan güncellemeyi indirin. Dosya yöneticisinden bu dosyayı bulup üzerine tıklayıp gelen menüde "Güncelle" kısmına tıklayın.

Memesi

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Cevabınız için teşekkürler.
Rica etsem nereden indirebileceğimi de yazar mısınız?
opponun resmi sitesinden
Mesajlar birleştirildi:

Bu kısımdan güncellemeyi indirin. Dosya yöneticisinden bu dosyayı bulup üzerine tıklayıp gelen menüde "Güncelle" kısmına tıklayın.

gurtek

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2
opponun resmi sitesinden
Mesajlar birleştirildi:

Teşekkürler. İndirdim. Ama üzerine tıklayınca siyah bir ekran gelip sonra kayboldu. Güncelle diye bir buton gelmedi. Recovery ile hallettim.
Telefondan, çalışmasından, hızından çok memnunum. Yalnız bu güncelleme olayında sınıfta kaldı bana göre. Kendi niye yazılım güncellemeleri bölümünden bulmadı anlamadım. Benim için eksi oldu bu durum. Neyse böyle hallettik. Bu forumu daha sık takip edeceğim artık.