Yardım Oppo reno 2 z şarj sıkıntısı

Yahya

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
Merhaba oppo reno 2z telefonumda daha önce şarja taktığımda vooc yazısı çıkıyor ve şarj göstergesi yeşil oluyordu şu an şarja taktıgımda vooc yazısı ve şarj göstergesi yeşil olmuyor yardımcı olabilirmisiniz rica etsem iyi çalışmalar

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba oppo reno 2z telefonumda daha önce şarja taktığımda vooc yazısı çıkıyor ve şarj göstergesi yeşil oluyordu şu an şarja taktıgımda vooc yazısı ve şarj göstergesi yeşil olmuyor yardımcı olabilirmisiniz rica etsem iyi çalışmalar
Orjinal mi kutudan çıkan mı adaptörünüz kablonuz, başka evde oppo telefon kablosu yada adaptörü varmı? Reno2z kplosu ve adaptör ün girişleri içinin rengi yeşildir bakınız isterseniz.

Başka oppo telefon varsa o telefonda deneyiniz kabloyu ve adaptörü lütfen , ona göre kablodan mı adaptörden mi yoksa telefonda mı sorun daha iyi anlamış oluruz. Ama ilk önce şarj aleti kablısu adaptörünüz yeşilmi kontrol ediniz.

Upvote 0

Yahya

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
Evet yeşil ucu başka adaptör yok
Mesajlar birleştirildi:

Orjinal şarj cihazı
Mesajlar birleştirildi:

Mesajlar birleştirildi:

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
İlk aldıgımda yazıyordu 1 aydır bu sorunla karşı karşıyayım
Başka oppo telefon varmı deneme şansınız var mı çalışıyor mu şarj aleti ve kablo onu test edelim. Telefon da mı değil mi anlayalım.

Telefon şarjda iken uç kısımları hafif oynatın nazik bir şekilde isterseniz.

Upvote 0

Yahya

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
Olmuyor dediğinizi yaptım vooc yazısı bir türlü yazmıyor herşey orjinal şarj adaptörü şarj kablosu ama olmuyor güncellemede geldi belki düzelir dedim ama düzelmedi malesef

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Olmuyor dediğinizi yaptım vooc yazısı bir türlü yazmıyor herşey orjinal şarj adaptörü şarj kablosu ama olmuyor güncellemede geldi belki düzelir dedim ama düzelmedi malesef
Müşteri hizmetleri arayınız sorunun kaynağı konusunda yardımcı olacaklardır.
Müşteri hizmetleri;
08504336776

Upvote 0

ERCAN ARICI

Ordinaryus
Uzman Üye
Cihaz
Reno 2Z
Ben de Reno 2z kullanıyorum, hiç bir sıkıntı yaşamıyorum, telefondan telefona değişiklik gösterebilir diye düşünüyorum.

Upvote 0