Yardım Oppo Reno 2z Cihazımın Arkaplanında Kamera Güç Tüketiyor

wwwweeelll

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
oppo reno 2z cihazımda ayarlar > pil > telefon pil kullanımı kısmında uygulamaların ne kadar pilimi tükettiğine bakıyordum. Kamera ilgimi çekti pek ilgilenmeme rağmen %8 civarı kullanılmış. Detaylara baktım 5dk civarı ön planda etkin. 8 saat civarı ise arkaplanda etkin gözüküyor. Ayarlardan bütün uygulamaların kamera erişimini engelledim fakat yine kamera arkaplanda kullanılmaya devam ediliyor gözüküyor. Neden böyle oluyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

özgür6161

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Camera uygulamasına uzun tıklayıp. Saklama alanı bilgilerine girip önbelleği ve verileri temizleyip dene

Upvote 0

özgür6161

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
PİL KISMINDAN AKILLI GÜÇ TÜKETİMİ KORUMASI AÇIK OLSUN VE GÜÇ TASARRUFU SEÇENEKLERİNDEN UYKUDA BEKLEME OPTİMASYONU AÇIK OLSUN
Mesajlar birleştirildi:

YİNE KAMERA UYGULAMA BİLGİLERİNDEN VERİ KULLANIM AYRINTILARINA TIKLAYIP VERİYİ ARKA PLANDAN KULLANI KAPATIP DENEYEBİLİRSİNİZ.EĞER ÇÖZÜM OLMAZSA AÇARSINIZ

Upvote 0

wwwweeelll

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
PİL KISMINDAN AKILLI GÜÇ TÜKETİMİ KORUMASI AÇIK OLSUN VE GÜÇ TASARRUFU SEÇENEKLERİNDEN UYKUDA BEKLEME OPTİMASYONU AÇIK OLSUN
Mesajlar birleştirildi:

YİNE KAMERA UYGULAMA BİLGİLERİNDEN VERİ KULLANIM AYRINTILARINA TIKLAYIP VERİYİ ARKA PLANDAN KULLANI KAPATIP DENEYEBİLİRSİNİZ.EĞER ÇÖZÜM OLMAZSA AÇARSINIZ
Yok hocam olmuyor maalesef tek çözüm durdurmaya zorlamak ya da veriyi ve belleği temizlemek. Arkaplanda çalışmasını engelleyecek bir ayar yapmak lazım diye düşünüyorum onu da ayarlar kısmında bulamadım. Teşekkür ederim tekrardan

Upvote 0