Çözüldü Oppo Reno 2Z Kamera uygulamasının ekranındaki ters yazılar

Rabia23

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhaba. Oppo Reno 2Z kullanıcısıyım. Kamera uygulaması ekranındaki yazılar ters dönmüş durumda. Çok büyük bir sorun değil tabii ama bu durum başka kullanıcılarda da var mı diye merak ettim.
IMG_20211112_214452.jpg

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Upvote 0

ByHacked64

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhabalar; bende mevcut değil, ne zaman oluştu bu durum ilk aldığınızda varmıydı acaba?

İsterseniz sadece sistem ayarlarını sıfırlayınız.
sistemi sıfırlamadan önce ayarlar-uygulamalar-uygulama listesi-sag üst iki nokta-sistem uygulamalarını göster-kamera sec ve verileri temizle yap sonra cihazı kapat aç.daha da olmuyorsa Elif hanımın dediği gibi sistemi sıfırla....

Upvote 0

Rabia23

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Merhabalar; bende mevcut değil, ne zaman oluştu bu durum ilk aldığınızda varmıydı acaba?

İsterseniz sadece sistem ayarlarını sıfırlayınız.
Bugün dikkatimi çekti. Sanırım güncelledikten sonra ilk kez farkettim. Sadece sistem ayarlarını sıfırladım ama düzelmedi.
Mesajlar birleştirildi:

sistemi sıfırlamadan önce ayarlar-uygulamalar-uygulama listesi-sag üst iki nokta-sistem uygulamalarını göster-kamera sec ve verileri temizle yap sonra cihazı kapat aç.daha da olmuyorsa Elif hanımın dediği gibi sistemi sıfırla....
Yazınızı görmeden önce sıfırlama yaptım. Dediğinizi uygulayacaktım ama verileri temizle yerini göremedim.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Upvote 0

Rabia23

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Upvote 0

ByHacked64

Aktif Üye
Aktif Üye
Cihaz
Reno 2Z
Aklınızda olsun yukarıdaki sıralamayı takip edip Depolama kısmını tıklayacaksınız.Şuan cihazım elimde değil tam ismini yazamadım.

Upvote 0

Rabia23

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Aklınızda olsun yukarıdaki sıralamayı takip edip Depolama kısmını tıklayacaksınız.Şuan cihazım elimde değil tam ismini yazamadım.
Ayarı şimdi buldum. Verileri silince fotoğraflar silinmez değil mi?
Mesajlar birleştirildi:

Maalesef iyileştirme güncellemelerini beklemelesiniz @Rabia23 hanım
Düzelmezse bekleyeceğim. Teşekkürler Elif Hanım hızlıca dönüş yaptığınız için

Upvote 0