Çözüldü Oppo Reno 3 Wild Rift sorunu

RiZeLiFoUnDeR

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 3
Yazılım güncellemesi alarak sorun düzelmiştir oyuna girip oyniyabilirsiniz Herkese yardımları için teşekkür ederim.

batus

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Aga biraz sabır geçen hafta reno 2 dün reno 3 en geç 1 haftaya bizede gelir
kral sorun ilk ciktiginda da 1 haftaya duzelir dediler 10. gun oldu bir hafta daha bekleyelim 20. gune geliyor nerdeyse benim aklimda tek bir soru var bu yazilim isini yapan elemanlar kodlamayi yeniden mi ogreniyor sadece pc basinda oturup kod yaziyorlar bu sirketin 1 tane mi yazilim yazan adami var android 11 yazilimini gondermeyi biliyorlar sorunu cozmesini neden bilmiyorlar bize ilk once telefonda sorun yok dendi telefona gelen guncellemeyle oyuna girilebiliyor sacmaliga bak ustune 1 2 telefon modelinde duzelen hata neden en guncel olan telefonda da kisa surede duzelmiyor telefona o kadar para verdim keske almasaydim kasiyer reno 4 demisti telefon reno 4 lite yazilim güncellemesi yaptigim icin iade etmedim keske etseydim adam akilli hic bir aciklama da yapmiyorsunuz tak diye guncelleme geliyor diger telefona gelmiyor herkese ayni cevap veriliyor beklemek zorundayiz biz bekliyoruz evet ama sizin keyfinizi

Upvote 0

Kdrtsaka

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Öncelikle herkesden özür dileyerek bu konuyu açıyorum fakat Türkiye de oyun çıkalı neredeyse 1 haftayı geçti devamli bir sürü kişi bu konu hakkında buraya yazılar yazdı ve buna nazaran sizden gelen cevaplar oldukça açıklayıcıydı fakat sizde hak verirsiniz ki buraya ve riot game ye yazmaktan başka ellerinden bir şey gelmiyor insanların Oppo sponsorlu bir oyunun Oppo da açılmaması kadar komik bi durum olamaz bundan sebep çok kişi telefon iadesi veya şikayetlerde bulundu güncelleme z2 lere geldi fakat 4 Lite kullanıcılarına gelmedi ve hala ne zaman geleceği veya kesin bir çözüme kavuşup kavuşmayacağı hakkında bilgi sahibi değiliz. Bu Forum türkiyedeki en kapsamli Oppo forumu olduğundan sebep devamlı buraya yazıyoruz. Sizden kesin bir cevap beklemiyoruz. Beklemekten başka bir çaremiz olmadığınında farkındayız fakat siz admin ve yöneticiler bizden daha kolay bir şekilde bu sürecin çözüme kavuşacağı birimle iletişime geçebileceğiniz için sizden medet umuyoruz. Bana sorarsanız oyun bağımlısı bir insan değilim zaten diğer telefonumdan oyuna girebiliyorum ama giriş yapamayan bir sürü insan var. Lütfen sizden ricam bu konuya bir açıklık getirmeniz problem ilk olarak riot tarafından sanılıyordu oyun güncellemesi ile düzeltileceği söylendi sonrasinda ise oppo güncellemesi ile z2 ler oyuna girebildi. problemi yinede oppoda aramiyorum fakat çözüm istiyorum. Lütfen sizde bizleri yanlış anlamayın açılan konular üzerindeki ilgi ve alakanızı görüyorum. Lütfen bu konunun çözüme kavuşması elinizden gelenin fazlasını yapmanızı rica ediyorum. Ugrasilmiyor

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
kral sorun ilk ciktiginda da 1 haftaya duzelir dediler 10. gun oldu bir hafta daha bekleyelim 20. gune geliyor nerdeyse benim aklimda tek bir soru var bu yazilim isini yapan elemanlar kodlamayi yeniden mi ogreniyor sadece pc basinda oturup kod yaziyorlar bu sirketin 1 tane mi yazilim yazan adami var android 11 yazilimini gondermeyi biliyorlar sorunu cozmesini neden bilmiyorlar bize ilk once telefonda sorun yok dendi telefona gelen guncellemeyle oyuna girilebiliyor sacmaliga bak ustune 1 2 telefon modelinde duzelen hata neden en guncel olan telefonda da kisa surede duzelmiyor telefona o kadar para verdim keske almasaydim kasiyer reno 4 demisti telefon reno 4 lite yazilim güncellemesi yaptigim icin iade etmedim keske etseydim adam akilli hic bir aciklama da yapmiyorsunuz tak diye guncelleme geliyor diger telefona gelmiyor herkese ayni cevap veriliyor beklemek zorundayiz biz bekliyoruz evet ama sizin keyfinizi
Bir haftaya güncelleme gelir diyen olduğunu sanmıyorum, oppo kendisi hazırlayıp sunduğu güncellmeyi yine kendisi yapıyor elbet zaman alabilir, göründüğü gibi telefonlara sırayla gönderiliyor, elbet bir an önce olsun istiyorsunuz haklı olarak ama forum olarak yapacak bir durum yok beklemekten başka, sizin de bizim gibi sabırlı olup arada kontrol etmenizi rica ediyoruz iyi forumlar.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Mağduruyetinizi anlıyoruz,emin olun ne gerekiyorsa yapılıyodur sizden sabır ve anlayış bekliyoruz.

Upvote 0