Yardım Oppo Reno 4 lite ile yaşadığım sorunlar

Opporeno4litee

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Link ile mesaj doldurmayın, spam yapmayın. Başlığınızı da düzgün atın.
Oppo reno 4 Lite kullanıcısıyım. Coloros 11 ve Android 11 güncellemesinden sonra telefonun şarjı aşırı tükenmeye başladı. Bir güncelleme ile bir telefon nasıl bu kadar kötü hale getirilebilir? Yetkililerden bir an önce çözüm bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByEfendi

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Bende aynı sorun yaşıyorum düzelmesini beklemekten başka çare yok ama Hard reset atarak güncelemeri sile biliyorsun diye biliyorum ama tam emin değilim

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Bende aynı sorun yaşıyorum düzelmesini beklemekten başka çare yok ama Hard reset atarak güncelemeri sile biliyorsun diye biliyorum ama tam emin değilim
Hard reset atarak güncelleme silemezsiniz, maalesef beklemekten başka şansımız yok, bu bir dağıtım sğreci sonuçta

Upvote 0

Muhammet Ali

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Ama pek birşey diyemicem yani beklemekten başka çare yok ama süper güç tasaruf modunda kulana bilirsiniz en kötü çözüm olarak
Bu bi çözüm değil. Sonuçta sıfır telefon değil mi yani. Ben telefonu özelliklerine güvenerek aldım ve adam akıllı kullanamayıp kısıtlanacaksam ne anlarım ki o kullanmadan. Lütfen çözüm olabilecek çözümler sunun ve bunu Oppo firmasından harici çözüm değil. Çünkü yazılımsal bir durum bu belirtmek isterim.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Bu bi çözüm değil. Sonuçta sıfır telefon değil mi yani. Ben telefonu özelliklerine güvenerek aldım ve adam akıllı kullanamayıp kısıtlanacaksam ne anlarım ki o kullanmadan. Lütfen çözüm olabilecek çözümler sunun ve bunu Oppo firmasından harici çözüm değil. Çünkü yazılımsal bir durum bu belirtmek isterim.
Evet yazılımsal sorun ve bunu çözecek olacak olanda oppo, sorunda genel olduğu için çözülecektir.

Upvote 0