Oppo reno 4 lite oyunlarda donma sıkıntıları

FearlessUltio

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Geçen ay malesef oppo reno 4 aldım. malesef diyorum çünkü bir yıldır beklediğim ve sonunda oynayabileceğim diyerek wild riftti indirdiğimde donma ve ekranda siyah pikseller oluşmasıyla hevesim kursağımda kalmış durumda ayrıca bu sadece wild riftte değil dead by daylight mobilede de aynı sıkıntıyı yaşıyorum ve artık bıktım müşteri memnuniyeti diye bir şey yok sanırım aralık ayı bitene kadar her oppo marka telefona güncelleme gelecek ve düzelecek denmişti son gün mü gelecek bu güncelleme pardon bir tarih verin veya insanları umutlandırmayın eğer aralık ayı sonuna kadar düzeltilmeze bu sıkıntılarım malesef tüketici mahkemesine başvuru da bulunacağım

batus

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Screenshot_2020-12-21-18-56-54-76.jpg
instagram oppoturkiye adli onayli hesaba yazdim aldigim cevap bu

İzzetOguz

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Bu cihazı kullanan herkes aynı problemi yaşıyor aldığımız cevap güncelleme gelince çözüleceği yönünde bende yeni kullanıcıyim cihazı yeni aldım ama çok şaşırdım oyunda böyle bir problem yaşayınca inşallah biran önce çözerler

ByEfendi

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Güncelme gelsede başka sorunlar çıkıyor gene yani buda oppo un hatası telefon çıkartıyorsunuz sorunlarını çözmeden satışa sunuluyor 2 haftalık kullanıcıyım iade ede bilsem edicem ama kabul edilmiyor iyade malesef

İzzetOguz

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Güncelme gelsede başka sorunlar çıkıyor gene yani buda oppo un hatası telefon çıkartıyorsunuz sorunlarını çözmeden satışa sunuluyor 2 haftalık kullanıcıyım iade ede bilsem edicem ama kabul edilmiyor iyade malesef
Bende iade konusunu düşündüm yeni çıkan bir cihazda böyle problem olması cok büyük hata ve bu hatanın cozulmemesi ayrı bir konu

ByEfendi

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Bende iade konusunu düşündüm yeni çıkan bir cihazda böyle problem olması cok büyük hata ve bu hatanın cozulmemesi ayrı bir konu
Buda işte kulananıcları ve alacak olanları etkiliyor alacak olan kişi bile şüpe ederek alıyor veya almıyor buda oppo ya kötü bir şekilde yansıyor bunu telefi edeceklerini düşünüyorum ama etseler bile gene başka hatalar çıkacak gibi geliyor

İzzetOguz

Yeni Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Buda işte kulananıcları ve alacak olanları etkiliyor alacak olan kişi bile şüpe ederek alıyor veya almıyor buda oppo ya kötü bir şekilde yansıyor bunu telefi edeceklerini düşünüyorum ama etseler bile gene başka hatalar çıkacak gibi geliyor
Aslında evde ikinci oppo marka telefon ilk telefondan gayet memnunuz ama bu yeni cihaz beni şaşırttı anlık hamleler yapılmalı diye düşünüyorum kullanıcıyı üzmek yerine