Yardım Oppo reno 4 lite pil ömrü

Mehmetwd

Üyecik
Üye
Cihaz
Diğer
Uyarı: Pil ile ilgili konu açıyorsunuz, başlıkta pil yazısı bile yok!
Beyler bu şarj konusu nedir ne değildir cihazı ilk aldım zaman inanamadim efsane gidiyordu şuan sanki pil ömrü daha mı hızlı bitiyor ne ?

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Telefonunuzu aldığınız günden beri şarjdayken bile kullanıyorsanız pil ömrünü kolayca bitirirsiniz, zarar verirsiniz. Büyük ihtimalle şarjdayken yüklendiniz telefona ve pil ömrü zarar gördü. Ayrıca piller kolay eskiyen teknolojilerdir.

Upvote 1

Mehmetwd

Üyecik
Üye
Cihaz
Diğer
Telefonunuzu aldığınız günden beri şarjdayken bile kullanıyorsanız pil ömrünü kolayca bitirirsiniz, zarar verirsiniz. Büyük ihtimalle şarjdayken yüklendiniz telefona ve pil ömrü zarar gördü. Ayrıca piller kolay eskiyen teknolojilerdir.
Aldimdan beri birkez olsun şarjda oynamadım 100 olmadan da hayatta çıkarmadım ışığıda fullde kullanmiuorum
Mesajlar birleştirildi:

Güç tasarrufu modunu etkinleştirdiniz mi?
Ayarlar> Pil> Güç tasarrufu modu
Evet hep oule zaten

Upvote 0

asK

-Kurucu-
Emekli Forum Kurucusu
Emekli
Aldimdan beri birkez olsun şarjda oynamadım 100 olmadan da hayatta çıkarmadım ışığıda fullde kullanmiuorum
Mesajlar birleştirildi:

Evet hep oule zaten
O zaman servise göndermenizi tavsiye ederim, zira bu şekilde zarar görmüş gibi davranması dediklerimi yapmadığınız sürece mümkün değil, zaten yapmadım dediniz, demekki pilde sorun var.

Upvote 0