oppo reno 4 lite root+twrp

mami4548

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
bir türlü araştırmalarıma ragmen bulamadım ve recovery moduna gecmıyor nasıl yapacam help lutfen

Memesi

Doçent
Aktif Üye
Cihaz
A5 2020
Hayır yükleyemedim bilmiyorum nasıl yüklenecek
root olması gerekir bide yedek al ilk önce play storedan offical twrp app ı indir sonra installa twrpye bas bildiğim kadarıyla bişi dolcak orda o sırada telefonu kapatmıyacaksın sonra dolunca twrpnin yüklendiğini sölicek sonra istersen twrpye bakmak istiyorsan reboot to recoverye bas yanlısıkla girdiysen reboota bas yada bakmak istemiyorsan normal olsrak kapat uygulamayı

mami4548

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
root olması gerekir bide yedek al ilk önce play storedan offical twrp app ı indir sonra installa twrpye bas bildiğim kadarıyla bişi dolcak orda o sırada telefonu kapatmıyacaksın sonra dolunca twrpnin yüklendiğini sölicek sonra istersen twrpye bakmak istiyorsan reboot to recoverye bas yanlısıkla girdiysen reboota bas yada bakmak istemiyorsan normal olsrak kapat uygulamayı
WhatsApp yada telegramdan anlatirmisin kaç gündür uğraşıyorum
Mesajlar birleştirildi:

Dediğin olmadı denedim aynısı ses açma güç tusuna baktım olmadı

mami4548

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno Z
Ses kısma ve güç tuşu hepsinde olduğu gibi ama telefonu bilgisayardaki program görmüyor bu opponun unlock kilidi de sıkıntılı diyorlar oppo roota izin vermiyormu neymis