Yardım Oppo reno 4 lite sarj sorunu

delale

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Oppo reno 4 lite android 11 güncellemesini aldım üstüne pachte geldi pil optimizasyonu diye fakat hiçbir şey fark etmedi ekran açık kalma sürem 2.15 dk lütfen şu telefona ya pach gelsin yada android 10a dönmemize izin versin şu şirket

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Oppo reno 4 lite android 11 güncellemesini aldım üstüne pachte geldi pil optimizasyonu diye fakat hiçbir şey fark etmedi ekran açık kalma sürem 2.15 dk lütfen şu telefona ya pach gelsin yada android 10a dönmemize izin versin şu şirket
Şarj sorunu mevcut, onun için daha detaylı bilgi için lütfen müşteri hizmetleri arayınız.

Upvote 0

Emrahfdn

Yazar Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Herkese Selam Bugün itibari ile Reno 4 lite cihazıma Android 11 Güncellemesini Aldım Müşteri hizmetleri Mail olarak gönderdi 3.83GB Boyutunda bir güncelleme geldi ilk izlenim gayet akıcı güzel pil konusunda 1-2 güne kullanıma göre yazarım

Upvote 0

Muhammet Ali

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Bu konuda bende şikayetçiyim ve henüz bir çözüm bulunamadı. Yaklaşık 3 ay oldu.

Upvote 0

batus

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
bende sarj sorunu yok olmamasi icin yaptigim adimlari bi konu altinda anlatmistim

Upvote 0

ugurkarakas8

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Oppo güzel parladı, herkesi memnun etti ama son güncellemeyle herkesi şok etti bence. Ben şahsen oppo aldığıma bin pişman oldum. İlk defa Xiaomi dışında bir telefona geçtim şuanda oppo telefonumu satışa çıkardım. Güncelleme yetişebilirse yaparım olmazsa da teklif gelirse satarım.

Upvote 0

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
Oppo güzel parladı, herkesi memnun etti ama son güncellemeyle herkesi şok etti bence. Ben şahsen oppo aldığıma bin pişman oldum. İlk defa Xiaomi dışında bir telefona geçtim şuanda oppo telefonumu satışa çıkardım. Güncelleme yetişebilirse yaparım olmazsa da teklif gelirse satarım.
Reno2z telefonunuz sorununuz neydi acaba pişman oldunuz?.

Upvote 0