Yardım Oppo reno 4 lite yeni güncelle

papatyaa

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Reno 4 lite kullanıyorum yeni güncelleme geldi (12) ancak güncellemeyi yaptıktan sonra bir takım sorunlar oldu.Mesela güncelleme yapmadan önce kısa yoldan ekran görüntüsü alabilirken artık alamıyorum ayarlardan açtığım halde birkaç saat sonra tekrar kapanıyor ve ben hiçbir ayara ellemiyorum. Sürekli açıp durmam gerekiyor ve can sıkıcı olmaya başladı lütfen bu sorunu düzeltin..onun dışında bir sorun göremedim bu sorun düzelse daha mükemmel olabilir..

nurullahkizek

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
12 güncellemesini uzun zamandır kullanıyorum.Ancak bende de 3 parmakla ekran görüntüsü almada sistem ayarlarından açıyorum ancak bir müddet sonra kendiliğinden kapanıyor.Anlayamadım kendiliğinden kapanıyor.Bu beni de rahatsız ediyor.

Upvote 0

abdullah sengun

Üyecik
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Bende aynı telefonu kullanıyorum ama bende öyle bir sorun yok.problem telefondan kaynaklı olabilir,
Mesajlar birleştirildi:

Reno 4 lite kullanıyorum yeni güncelleme geldi (12) ancak güncellemeyi yaptıktan sonra bir takım sorunlar oldu.Mesela güncelleme yapmadan önce kısa yoldan ekran görüntüsü alabilirken artık alamıyorum ayarlardan açtığım halde birkaç saat sonra tekrar kapanıyor ve ben hiçbir ayara ellemiyorum. Sürekli açıp durmam gerekiyor ve can sıkıcı olmaya başladı lütfen bu sorunu düzeltin..onun dışında bir sorun göremedim bu sorun düzelse daha mükemmel olabilir..
Bende aynı telefonu kullanıyorum ama bende öyle bir sorun yok.problem telefondan kaynaklı olabilir,

Upvote 0

Marsonne

Saygıdeğer Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
ColorOs 12.1 güncellemesi ile bende de sorunlar yeniden başladı, ekran sayfalar arasında dalga dalga oluyor, Google sport uygulaması artık çalışmıyor ve şarj süresi de yarı yarıya azaldı, muhtemelen bir sonraki güncellemede bu sorunlar çözülür yeni sorunlarla uğraşırız :)
Çalışan sistemi bozmakta üstüne yok Oppo :)

Upvote 0

papatyaa

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 4 Lite
Mesajlar birleştirildi:

Ama hiçbir şey yapmadım ayarlarıylada oynamadim ve güncellemeden önce çok güzel çalışıyordu

Upvote 0