Yardım Oppo Reno 5 Lite - Bildirim Titreşimini Özelleştirme

hasimkisla09

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 5 Lite
Merhaba, daha önceleri samsung kullanıyordum. Bilen bilir titreşim aralığını seçebiliyorsunuz. Yani mesaj geldiğinde uzun mu titresin kısa mı titresin.

Ancak OPPO'da sanırım böyle bir özellik yok. Ancak başka bir şey olduğunu umut ederek buraya yazıyorum. Çünkü mesaj geldiğinde titreşim gerçek zayıf yüksek dahi olsa çok kısa titriyor. Titreşimin işlevselliği ve amacı duyulamayacak ortamlarda size yakın olan telefonunuza dair bildirimleri almak olduğunu ve ses çıkarmaması gereken bir ortamda sizi haberdar etmek olduğunu düşünürsek yarım saniye bile sürmeyen mesaj titreşimi beni çileden çıkartıyor. Sadece bu titreşim sorunu yüzünden bile şu telefonu aldığıma pişman olmak üzereyim. Her şeyi çok güzel ancak gerçekten bir titreşimi ayarlamak bu kadar mı zor?

Eğer benimle aynı sorunu yaşayan ve çözüm bulan 3.parti yazılımlarla vs. varsa yardımcı olursa sevinirim.
Kısacası mesaj titreşim bildirimlerinin en azından yarım saniye yerine 1 saniye kadar telefonu titretmesini istiyorum çünkü defalarca mesaj gelmiş oluyor ve benim ruhum bile duymuyor. Bazen elimdeyken bile hissetmiyorum. Çünkü çok kısa bir titreşim bildirimi var.