• DİKKAT! Tema Mağazası, GCam vb. gizlenmiş içerikleri görebilmek için ilgili konunun ilk mesajını beğenmeli veya konuya cevap yazmalısınız. Neden?

Oppo Reno Z ne zaman Türkiye'ye gelecek özellikleri neler

creative

Üyecik
Üye
Mesajlar
34
Puanları
50
Oppo Reno Z çok kısa bir zaman önce muhteşem özellikleriyle birlikte tanıtıldı. Peki Reno Z Türkiye'ye ne zaman gelecek akıllarda bir soru işareti, özellikle biz yani Oppo severleri çok yakından ilgilendiren bir mevzu olduğuna eminim :)

Aldığımız bilgilere göre Oppo Reno Z 5 Temmuz 2019'da Avrupa'da satışa çıkıyor. Yaptığımız araştırmalar ve edindiğimiz bilgilerse yazın sonlarına doğru Oppo Reno Z Türkiye'de satışa çıkacak.

Özellikleri ve Fiyatı ne kadar?
8 çekirdekli Helio P90 işlemcisine sahip Reno Z; Reno ve Reno 10X Zoom modellerinde olduğundan farklı olarak 6.4 inç büyüklüğünde ve çentikli bir ekrana sahip. 4GB Ram bulunduran cihazın 128GB kapasiteli modelinin Avrupa'daki ilk satışında 349€ gibi bir fiyatla satılacağını öğrendik. Türkiye'de 5000₺ gibi bir fiyata satılan Oppo Reno modeli ile karşılaştıracak olursak, Oppo Reno 499€'dan satışa sunulmuştu. Tahminlerimize göre Oppo Reno Z Türkiye'de 3600-3999₺ civarından satılabilir diyebiliriz.

Reno Z detaylı özellikleri için konumuza bakabilirsiniz: https://www.oppoturkiye.org/konu-oppo-reno-z-ozellikleri-ve-fiyati.html?pid=43#pid43
 
Reklam
Üst