Yardım Oppo Reno2 Z 128 Gb ayarlar+uygulama yönetim+uygulama listesi ne girince listede KASMA SORUNU

alparslan

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
telefonumda ayarladan uygulama yönetiminden uygulama listesine girdiğimde bir uygulama bulacaksam anlık bir kasma meydana geliyor saniyelik ve uygulamaları aşagı yukarı yaparak bulamıyoruz sorun nedir acaba telefonda hic bir şekilde oyun yüklü degil ve hafıza çok boş kasma sorunu nedir sizce çözüm üretebilecek yada şimdiye kadar farkında değilseniz böyle bir sorunun sizde bakarsanız telefonunuzdan aynı sorunu yaşıyormuyuz acaba

Elif

Oppo Forum Yönetici
Forum Ekibi
Yönetici
Cihaz
Reno 2Z
telefonumda ayarladan uygulama yönetiminden uygulama listesine girdiğimde bir uygulama bulacaksam anlık bir kasma meydana geliyor saniyelik ve uygulamaları aşagı yukarı yaparak bulamıyoruz sorun nedir acaba telefonda hic bir şekilde oyun yüklü degil ve hafıza çok boş kasma sorunu nedir sizce çözüm üretebilecek yada şimdiye kadar farkında değilseniz böyle bir sorunun sizde bakarsanız telefonunuzdan aynı sorunu yaşıyormuyuz acaba
Sağ üstte 2 noktaya basın sistemde olanları seçin arayın

Upvote 0

dogukan_blt49

Yazar Üye
Üye
Cihaz
A52
Bende A52 kullanıyorum o saniyelik kasma bende de oluyo hala bı çözüm bulamadım bende

Upvote 0

alparslan

Taze Üye
Üye
Cihaz
Reno 2Z
Sağ üstte 2 noktaya basın sistemde olanları seçin arayın
yani o kısmı yapıyorum lakin bu kadar amiral gemisi olan bir telefonun orda aşagıya menu arası inerken kasması beni ifrit etti ondan böyle bir başlık attım
Mesajlar birleştirildi:

Bende A52 kullanıyorum o saniyelik kasma bende de oluyo hala bı çözüm bulamadım bende
aynen sorun büyük oppo yu aradım reset atın diyor ikide bir reset atmak bence çözüm odaklı değil anı kurtarma olayı çözmekle meşgul olmuyorlar yazılımsal olarak

Upvote 0